HaberlerSamsunspor HaberleriAntalya'ya kamp uçuşu

Antalya'ya kamp uçuşu - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor, 14 gün sürecek Antalya kampı için Samsun'dan ayrıldı. Teknik ekip ve 26 kişilik futbol takımını kampa Başkan İsmail Uyanık, yöneticiler, futbol komitesi, idari personel ve kulüp çalışanları uğurladı

Antalya'ya kamp uçuşu

14 GÜN SÜRECEK

Yılport Samsunspor ikinci yarı hazırlıkları için Antalya'ya gitti. Devre arası kampının birinci etabını Samsun'da geçiren Yılport Samsunspor, 14 gün boyunca çalışmalarını bu kentte sürdürecek. Dün sabahki çalışmanın ardından Nuri Asan Tesisleri'nde yemek yiyen takım ardından ise Uluslararası Çarşamba Havalimanı'ndan direkt Antalya'ya uçtu. Kafileyi Başkan İsmail Uyanık, yönetim kurulu üyeleri, Divan Kurulu üyeleri, Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar, futbol komitesi, idari personel ve kulüp çalışanları uğurladı.

ALTYAPIDAN 1 İSİM

Öte yandan Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın 26 kişilik kafilede şu isimlere yer verdi: "Furkan Köse, Ahmet Altın, Nurullah Aslan, Ercan Yazıcı, Nuri Terliksiz, Şahin Şafakoğlu, Berat Boz, Erhan Kartal, Erkam Reşmen, Canberk Dilaver, İshak Doğan, Savaş Yılmaz, Okan Dernek, Oğuz Gürbulak, Yılmaz Özeren, İrfan Başaran, Emirhan Koca, Bünyamin Karataş, İlyas Kubilay Yavuz, Erhan Şentürk, Enes İslam İlkin, Samet Asatekin, Ramazan Çevik, Onur Eriş, Muhammet Beşir ve Bahattin Köse". Kadroda altyapıdan bir tek Emirhan Koca yer aldı.

 

SIRADAKİ HABER
}