HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da Abdulkadir ile sıcak temas

Samsunspor'da Abdulkadir ile sıcak temas - Samsunspor Haberleri

Forvet ve stoper arayışında olan Yılport Samsunspor, listesinde olan Abdulkadir Özgen'in Balıkesirspor Baltok'la yollarını ayırmasıyla sıcak temas kurdu. Görüşmelerden bugün olumlu veya olumsuz net sonucun çıkması bekleniyor.

Samsunspor'da Abdulkadir ile sıcak temas

SON TANGO BUGÜN

Yılport Samsunspor'da forvet ve stoper arayışı sürüyor. Hücum hattı konusunda tecrübeli bir golcü arayan Yılport Samsunspor'un, gündemindeki isimlerden birisi de 2012- 2013 sezonunun devre arasında da Yılport Samsunspor forması giyen  Abdulkadir Özgen'di. 32 yaşındaki deneyimli forvetin kulübü Balıkesirspor Baltok'la yollarını resmen ayırmasının ardından sıcak temas kurulan oyuncuyla ilk görüşmelerin oldukça olumlu geçtiği ifade edildi. Bugün tarafların son kez görüşeceği olumlu veya olumsuz sonucun çıkacağı belirtildi.

STOPER ARAYIŞI

Öte yandan Abdulkadir Özgen transferinin yanı sıra başka forvet oyuncularıyla da temaslar sürüyor. Futbol komitesi, bu isimler içerisinde takıma uygun olabilecek en ideal futbolcuyu bulmaya çalışıyor. Ayrıca stoper konusunda da arayışlar tüm hızıyla devam ediyor. Boluspor'un stoperi Ümit Kurt transferinde hayal kırıklığı yaşayan Yılport Samsunspor transfer komitesi başka isimleri yönelirken, hafta başı itibariyle bu konuda da bazı isimlerin ön plana çıkması bekleniyor. Transfer dönemi bitene kadar da fırsat transferleri takibi devam edecek.

SIRADAKİ HABER
}