HaberlerSamsunspor HaberleriKar görülürse başvurulacak

Kar görülürse başvurulacak - Samsunspor Haberleri

Borcunu 85 Milyon TL seviyelerinden 35 Milyon TL seviyelerine düşüren Yılport Samsunspor, TFF ile Bankalar Birliği'nin borç yapılandırma projesinin tüm detaylarını bekliyor. Uyanık ve Yıldırım'ın hamleleriyle kendi ayakları üzerinde duran ve parmakla gösterilmeye başlayan Kırmızı- Beyazlılar, yapılandırmada kar görürse, başvuruda bulunacak

Kar görülürse başvurulacak

BORÇ SİLME YOK

Türkiye Futbol Federasyonu ile Türkiye Bankalar Birliği, profesyonel kulüplerin borçlarını yapılandırmak için yeni bir proje hazırlığında olduğunu açıklamıştı. Bu projedeki yanlış anlaşılmaların ardından ise Türkiye Bankalar Birliği, borçların sadece Ziraat Bankası'na devredilmesinin gündemde olmadığını ayrıca kulüplerin borçlarının da silinmeyeceğini içeren bir açıklama yayınladı. Açıklamada kulüplerin borçlarının bulunduğu bankalar üzerinden yeni yapılandırmalar yapılacağı ifade edildi.

DETAYLAR BEKLENİYOR

Bu projeden faydalanabilecek  Yılport Samsunspor'da da projenin tüm detaylarıyla ortaya çıkması bekleniyor. Başkan İsmail Uyanık ve Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın hamleleriyle borcu 85 Milyon TL seviyelerinden 35 Milyon seviyelerine düşürdüğü kulüp, gelişmeleri takip ederek, yeniden yapılandırmada bir kar görüldüğünde başvurusunu yapacak. Ancak kulübün aldığı ilk izlenimin yapılan çalışmanın Yılport Samsunspor'a yarayabilecek bir durum oluşturmayacağı yönünde olduğu belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}