HaberlerSamsunspor HaberleriTeknik Menejer Yücel Uyar: 'Gidenler olacak'

Teknik Menejer Yücel Uyar: 'Gidenler olacak' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, kadroda birçok önemli oyuncu bulundurduklarını hatırlatarak, 'Örneğin forvet hattında 5 oyuncumuz var. Başta gençler olmak üzere gidenler olacak. Bir hafta 10 güne bu durum netleşir' dedi

Teknik Menejer Yücel Uyar: 'Gidenler olacak'

ALTERNATİFLİ KADRO

Yılport Samsunspor'da Teknik Menajer  Yücel Uyar, Ümraniyespor'la oynanan hazırlık maçını ve gidecek kalacak oyuncuları değerlendirdi. Uyar, "Ümraniye maçında iyi oynadık. Rakip de oynamaya çalışınca istediğimiz her şeyi sahaya yansıttık. Bizim ligde takımlar futbol oynamadığı için, biz de ilk yarı zaman zaman bazı karşılaşmalarda zorlandık. Bizim için iyi bir prova oldu. Oyuncularımız son durumunu gördük. Hocamızın işi kolay değil. Her mevkide en az 2 veya 3 oyuncu var. Rekabet üst seviyede" diye konuştu.

ÇOK KALABALIĞIZ

Yücel Uyar, "Bazı mevkilerde çok kalabalığız. Örneğin forvet hattında 5 futbolcumuz var. Özellikle genç oyuncuları süre alabilecekleri sağlıklı bir takıma vermemiz lazım. Onları hallettikten sonra oynayamayacak oyuncularla ilgili hocayla oturup konuşacağız ve sağlıklı bir karar vereceğiz. Gençler başta olmak üzere gidenler mutlaka olacaktır. Bir hafta; 10 gün içerisinde gidecek oyuncular da netleşir. Gençlerbirliği ve Menemen Belediyespor hazırlık maçları bu konuda bize çok yardımcı olacaktır" dedi.

SIRADAKİ HABER
}