HaberlerSamsunspor haberAbdulkadir Özgen'e güven oyu

Abdulkadir Özgen'e güven oyu - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal ve Basın Sözcüsü Suat Çakır, son transfer Abdulkadir Özgen'e güvendiklerini belirterek, 'İki tarafın da birbirini sevdiği bir ortamda başarı gelecektir' dedi.

Abdulkadir Özgen'e güven oyu

REKABET ARTACAK

Yılport Samsunspor, Onur Eriş, Nurullah Aslan, Yılmaz Özeren ve Bünyamin Cesur Karataş'ın ardından 5. transferini de Abdulkadir Özgen'den yana kullandı. Forvet hattında Bahattin Köse, Erhan Şentürk ve Muhammet Beşir gibi üç önemli isme sahip olan Yılport Samsunspor'da Abdulkadir gibi tecrübeli bir golcü bu alandaki rekabeti de iyice artıracak. Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, Abdulkadir transferiyle ilgili, "Samsun’da gerçekleştirdiğimiz 4 transferin ardından Antalya’da kamptayız. Şimdi de Abdulkadir Özgen kardeşimiz ile 1.5 yıllık mukavele imzalıyoruz. Geçtiğimiz 2012-2013 sezonunun devre arasında da bize çok katkı sağlayan kardeşimize hayırlı olsun" diye konuştu.

KENDİSİNE İNANIYORUZ

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal ise, "Yılport Samsunspor’un hedeflerine direk katkı sağlayacak çok değerli bir oyuncuyu kadromuza katmaktan mutluluk duyuyoruz. Abdulkadir ile görüşmelerde son derece yapıcı, iki tarafın birbirini anladığı ortamlarda görüşerek çok kısa süre içerisinde transferi gerçekleştirdik. 2 tarafta hedefe fazlasıyla inanıyor. Abdulkadir, camiamıza ve taraftarın gönlünde yer edinmiş bir isim. Dolayısıyla 2 tarafın birbirini çok iyi anladığı, geçmişten beri sevdiği bir ortamda başarının da geleceğine inanıyoruz. Abdulkadir bizim için önemli bir transfer oldu" dedi.SIRADAKİ HABER
}