HaberlerBir yere başvuru yok

Bir yere başvuru yok

AK Parti Samsun il başkan yardımcılığı görevinden istifa eden Oğuzhan Serinkaya, 'Meclis üyeliği ya da il yönetim kurulu üyeliği görevleri için bir başvuru yapmadım, yapmayacağım' dedi

Bir yere başvuru yok

AK Parti Samsun Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Oğuzhan Serinkaya, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada il yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevinden istifa ettiğini söyledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Serinkaya yaptığı açıklamada, "Şubat 2015 tarihinden itibaren yürütmekte olduğum AK Parti Samsun il yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerimi vermiş olduğum istifa ile sonlandırmış bulunmaktayım. Bu tarihe kadar birlikte görev yaptığım İl Başkanlarımız Av. Hakan Karaduman ve Muharrem Göksel'e Samsun İl Teşkilat mensuplarımıza, yerel yöneticilerimize, Samsunumuzun değerli vekillerine teşekkürü borç bilirim. Yeni il başkanımız Av. Ersan Aksu'ya da çıkmış olduğu bu kutlu yolculukta başarılar diliyorum. Basında yer alan meclis üyeliği ya da il yönetim kurulu üyeliği görevleri için bir başvuru yapmadım yapmayacağım. Görev alacak başkan ve arkadaşlarıma tüm gücümle destek olacağımı AK Parti ailesinin bir üyesi olarak beyan ederim. Saygılarımla" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}