HaberlerTüm tedbirler tamam

Tüm tedbirler tamam

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü uyarılarını takip ederek, olası kar yağışı için ilçe genelinde gerekli tüm tedbirlerin alındığı ifade etti

Tüm tedbirler tamam

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, karla mücadele edecek ekibin, tüm ekipman ve donanımlarıyla, bütün mahallerde 7/24 görev başında olduğunu ve gelen tüm ihbarlara anında müdahale ettiğini dile getirdi.

ÖNCELİĞİMİZ İNSAN HAYATI

Belediye Başkanımız Hadi Uyar, “Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarını takip ettiklerini ve muhtarlarla diyalog halinde olduklarını belirten Başkan Uyar, “Yüksek mahallelerimizde kar yağışı yaklaşık bir aydır aralıklarla devam ediyor. Karın ilk yağdığı günden itibaren karla mücadele ekiplerimiz, 2 adet greyder, 2 loader, 2 adet JCB iş makinası, 6 adet kamyon, gerektiğinde tuzlama ve solüsyon yapacak aracımız ve 30'a yakın personelimiz ile göreve hazır. Büyükşehir Belediyemizin ve Alaçam Belediyemizin koordineli çalışmalarından dolayı yaklaşık bir aydır aralıklarla devam eden karla mücadele çalışmalarımızda bir aksaklık yaşanmadı. Karla mücadele çalışmalarımızda önceliğimiz insan hayatıdır. Bugüne kadar mahsur kalma, ambulans ve acil ulaşım araçlarının vatandaşlarımıza ulaşamaması gibi olumsuz bir durumla karşılaşmadık” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}