HaberlerMilletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: 'Halkımıza hizmetkarız'

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: 'Halkımıza hizmetkarız'

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti'nin ihtimam noktasının halk olduğunu belirterek, 'Bizi tüm siyasi partilerden ayıran en büyük özellik, halkımıza hizmetkar olmamız' dedi

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: 'Halkımıza hizmetkarız'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'daki ofisinde konuklarını ağırladı. Ziyarette, mahallerdeki çalışmalar, talep ve öneriler, çiftçilerin durumu gibi konularda istişarelerde bulunulurken, gönül birlikteliği mesajları verildi.
Açıklamalarda bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, gönüllere giremeyen bir siyasi oluşumun hiçbir zaman başarı gösteremeyeceğini, AK Parti'nin şifrelerini çözmek isteyenlerin halka bakması gerektiğini söyledi.

İHTİMAM NOKTAMIZ HALK

AK Parti nasıl halkına güveniyorsa, halkın da AK Parti'ye büyük bir güven ve inancı olduğuna dikkat çeken Yılmaz, "Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde bu yola çıkılırken, zorlu ama müreffeh günleri getirecek süreçlerin kısa sürede geleceğine hepimiz inanmıştık. Çünkü AK Parti kadroları ülkemiz için, vatandaşlarımız için en iyisini hayata geçirmeyi istemiş, büyük Türkiye'yi kalbimizin içine nakış gibi işlemiştik. Bu nakış o kadar sağlam ki, ne çekmeyle kopar ne aşınmayla. Doğru yolda olanları halkımız her zaman gördü. AK Parti'nin ihtimam noktası halk olmuştur. Bizi tüm siyasi partilerden ayıran en büyük özellik ise halkımıza hizmetkar olmamızdır. Bundan sonra da böyle olacak" dedi.

MUHTARLAR BAŞIMIZIN TACI

"Muhtarlarımızın üzüntüleri de sevinçleri de bizimdir" diyen Yılmaz, "Muhtarlarımızla büyük bir gönül bağımız var. AK Parti olarak muhtarlarımız her zaman önceliğimiz olmuştur. Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın en son 49. Muhtarlar Toplantısı'nda verdiği mesajlar bunun en büyük örneğidir. Hepimiz halkımız gibi muhtarlarımızın emrindeyiz. Muhtarlarımız her zaman başımızın tacıdır. Her dönem muhtarlarımızla çok iyi bir çalışma ahengi yakaladık. Bundan sonrada bu aralıksız devam edecektir. Muhtarlarımız bölgelerinde bizim halkımızla aramızda köprüdür. Bu köprü ise sağlam temeller üzerine kurulmuştur" diye konuştu.

ÇİFTÇİYE DESTEK SÜRECEK

Kendisini ziyaret eden Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ile çeşitli konularda istişarelerde bulunan Yılmaz, açıklamasını şöyle sürdürdü; "Hükümetimiz her zaman çiftçilerimizin yanında olmuştur. Toprakta üretim olmazsa hiçbir şey olmaz. Türkiye Allah'a şükürler olsun ki; hem hayvancılık, hem de tarımda kıskanılacak bir ülke. Bereketli topraklarımız bizim büyük şansımız. AK Parti iktidarı döneminde üretimimizin artması, daha geniş alanlarda tarım hayvancılık yapılması, çiftçilerimizin daha çok üretmesi için birçok destekler verildi. Cumhurbaşkanımız yine geçtiğimiz günlerde çiftçilerimize yönelik yeni destekleri açıkladı. Bu rakam Ocak ayı için toplam 2 milyar lirayı aşıyor. Buğday, mısır, çeltikte 550 milyon lira, buzağı desteği ödemeleri 525 milyon lira, çiğ süt desteği ödemeleri 340 milyon lira, yem bitkileri desteği 269 milyon lira, sertifikalı tohum kullanım desteği 100 milyon lira, çevre amaçlı tarım alanı koruma desteği 84 milyon 500 bin lira, diğer destekler 167 milyon lira. Desteklemeler herkesi memnun ederken, yeni katkılar da mutlaka gelecektir"EN ÇOK OKUNANLAR

16 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Samsun'a kar yağacak!

1 16 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Samsun'a kar yağacak!

 Tam bir vahşet! Parçalayarak ormana attılar

2 Tam bir vahşet! Parçalayarak ormana attılar

Samsunspor'da iki ayrılık

3 Samsunspor'da iki ayrılık

Samsun'da korkunç kaza: 1 ölü, 3 yaralı

4 Samsun'da korkunç kaza: 1 ölü, 3 yaralı

Samsunspor fırsat peşinde

5 Samsunspor fırsat peşinde

Aytaç Sulu oynayacak mı?

6 Aytaç Sulu oynayacak mı?

Başkan İsmail Uyanık: 'Futbol cenneti kuracağız'

7 Başkan İsmail Uyanık: 'Futbol cenneti kuracağız'

Oğuzhan Erbaa'da

8 Oğuzhan Erbaa'da

Gözler onlarda olacak

9 Gözler onlarda olacak

Samsun'da organlarıyla 3 hastaya umut oldu

10 Samsun'da organlarıyla 3 hastaya umut oldu


SIRADAKİ HABER
}