HaberlerRemax Work'tan kaçırılmayacak fırsat! Kazandıran takas

Remax Work'tan kaçırılmayacak fırsat! Kazandıran takas

Remax Work, mevcut piyasa koşullarında konut yatırımı yaparken ve mevcut konutunu satarken zorlananlar için verdiği kazandıran takas kampanyası hizmetiyle kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor

Remax Work'tan kaçırılmayacak fırsat! Kazandıran takas

Atakum'da Güzelyalı Mahallesi'nde Atatürk Bulvarı üzerinde danışma ofisi bulunan Remax Work Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri, son zamanlarda emlak ve inşaat sektörlerinde yaşanan durağanlığa karşı hazırladığı takas kampanyası ile yatırım yapmak isteyenlere ve evini yenilemek isteyenlere kaçırılmayacak bir şans veriyor.

MÜŞTERİ ÖDEME YAPMIYOR

Remax Work'un başlattığı takas kampanyası hakkında bilgi veren Remax Türkiye Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı Mert Akyıldız, "2018 yılının 3. ve 4. çeyreğinde inşaat sektörü bir daralma yaşadı. Faizlerin yükselmesiyle insanlar yeni konut tercihlerini biraz daha ertelediler. Biz de bu süreçte insanlara yeni hizmetler üretme yolunu tercih ettik. Kazandıran takas kampanyası ile vatandaşlarımızın karşısına çıktık. Kazandıran takas kampanyasında Remax Work'lu gayrimenkul danışmanı aracılığıyla, gayrimenkul danışmanlarımızın tarafsız gayrimenkul değerlendirme teknikleriyle müşterimizin mülkünü değerinde alıyoruz. Anlaştığımız inşaat firmalarının primlenmesi garantili projelerinde yeni daireleri müşterimize veriyoruz. Müşterimizden aldığımız mülkü peşinat olarak kabul ediyoruz ve eğer alınan mülk inşaat aşamasındaysa anahtar teslimine kadar müşterimiz hiçbir ödeme yapmıyor" dedi.

E&A iNŞAAT KALİTESİYLE

Daha önce pilot uygulama için belirlenen bazı inşaat firmalarıyla takas kampanyasını denediklerini ve olumlu tepki aldıklarını belirten Akyıldız, "Bu kampanya için E&A İnşaatın VegaHills projesi için anlaştık.VegaHills projesi, Atakum'da Küçükkolpınar Mahallesi'nde gökdelenler bölgesini dediğimiz bölgede özel okullara çok yakın bir konumda 9,5 dönüm arazinin üzerinde hazırlanan bir projedir. Sosyal donatısı oldukça geniş bir proje. E&A İnşaat, bundan önce Samsun'da iki proje daha yaptı. Bu iki projede de müşterilerine önemli bir primlendirme sağlattı. Yüzde 80'lik bir değer artışı oldu. Müşterilerinin memnuniyeti çok yüksek. VegaHills'le çok sınırlı sayıda takas kampanya sürecine başladık. Ve birçoğunu eritmiş olduk. Belli bir stoğumuz var takas kampanyası için. Kampanya tamamlandığı zaman konutlara yüzde 20 zam yapacak. Yani şu kampanya ile konut alan yüzde 20 kazançlı olmuş olacak. E&A İnşaat'in bankalardan kredibilitesi gayet iyi durumda ve bu proje şu anda bir bankanın garantisi kapsamında yapılmakta. Banka bizim müşterilerimize özel bir kredi imkanı sunuyor" diye konuştu.

YATIRIMCILAR İÇİN BİR FIRSAT

Bu kampanya ile gayrimenkul yatırımcılarına da büyük bir fırsat sunduklarını söyleyen Akyıldız, "Yatırımcılar zamanında topraktan bir konut yatırımı yapmışlar ve bu yatırım primlenme oranında tavan noktaya ulaşmış ise diyoruz ki; primlenen yatırımınızı değerinde alalım ve size primlenecek bir proje verelim. Şu ana kadar yaptığımız takasların yarısını bu şekilde yatırımcılar oluşturdu. Bu konularda detaylı bilgi almak isterlerse, biz onlara yardımcı olabiliriz" şeklinde konuştu.

Yasir BABA

SIRADAKİ HABER
}