HaberlerSarıoğlu güven tazeledi

Sarıoğlu güven tazeledi

Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği 16. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut başkan Sadettin Sarıoğlu güven tazeledi. Sarıoğlu, 'Hedefimize kilitlenmiş şekilde ilerliyoruz' dedi

Sarıoğlu güven tazeledi

Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği 16. Olağan Genel Kurulu, Çarşambalılar Derneği'nde yapıldı. Genel kurulda, Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Gömeç'in dernek faaliyetleri hakkında bilgi vermesinin ardından başkanlığını Selçuk Dündar'ın yaptığı divan kurulu oluşturuldu.

SAYGINLIĞI ARTIRDIK

Burada bir konuşma gerçekleştiren Başkan Sadettin Sarıoğlu, "Ülkemize yakışır bir dernek olmak için çalışmalarımız devam ediyor. Yaptığımız faaliyetler derneğimizin saygınlığını artırdı. Önümüzdeki dönemde, faaliyetlerimizi çok daha iyi noktaya getireceğiz. Yardımcı olmak koşuluyla tüm eleştirilere açığız. Ancak hepimizin göz bebeği olması gereken derneğimizin geldiği nokta belliyken, haksız eleştirilere de üzüldüğümüzü belirtmek isterim. 6 yıldır verilen görevi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Kimsenin kuşkusu olmasın, hedefimize kilitlenmiş şekilde ilerliyoruz" ifadelerini kullandı.

3. KEZ SEÇİLDİ

Konuşmaların ardından, faaliyet, denetim ve bilanço raporları okundu ve dernek üyeleri tarafından ibra edildi. Gündem maddelerinin okunmasının ardından, seçime geçildi. Seçime tek aday olarak giren Başkan Sadettin Sarıoğlu, 3. kez üst üste başkan seçildi. Sarıoğlu'nun yönetim kurulu listesinde, Rana Aka Atalay, Erdem Zorlu, Hüseyin Avni Özdemir, Savaş Gömeç, Ömer Bir, Kutluan Gökçe, Soner Sezgin, Sezai Sezgin, Pınar Öztomurcuk ve Özlem Dağdelen yer aldı. Genel kurula ayrıca, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Grup Başkanvekili Nihat Soğuk ve çok sayıda üye katıldı.

Şükrü Berk ASKAREN ÇOK OKUNANLAR

16 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Samsun'a kar yağacak!

1 16 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Samsun'a kar yağacak!

Samsunspor'da iki ayrılık

2 Samsunspor'da iki ayrılık

Öz kızına günde 4 kez tecavüz etti, 2 kez hamile bıraktı

3 Öz kızına günde 4 kez tecavüz etti, 2 kez hamile bıraktı

 Tam bir vahşet! Parçalayarak ormana attılar

4 Tam bir vahşet! Parçalayarak ormana attılar

Samsun Büyükşehir'de yol ayrılığı

5 Samsun Büyükşehir'de yol ayrılığı

Ömer Süslü'den Erhan Usta açıklaması

6 Ömer Süslü'den Erhan Usta açıklaması

Samsun'da evlat dehşeti! 3 yerinden bıçakladı

7 Samsun'da evlat dehşeti! 3 yerinden bıçakladı

Samsun'da korkunç kaza: 1 ölü, 3 yaralı

8 Samsun'da korkunç kaza: 1 ölü, 3 yaralı

Ortaklar arasında kanlı kavga: Oğlu öldü, baba yaralı

9 Ortaklar arasında kanlı kavga: Oğlu öldü, baba yaralı

Samsunspor fırsat peşinde

10 Samsunspor fırsat peşinde


SIRADAKİ HABER
}