HaberlerSamsun HaberleriSamsunspor taraftarına 2 müjde birden

Samsunspor taraftarına 2 müjde birden - Samsun Haberleri

İkinci devre oynanacak 9 maç için özel kombine bilet fiyatı belirlendi. Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, taraftarlardan kampanyalara ilgi beklediklerini söyledi.

Samsunspor taraftarına 2 müjde birden

'PASSOLİG BİZDEN'

Yılport Samsunspor, 19 Mayıs Stadı’na gelen taraftar sayısını artırmak için 2 ayrı kombine bilet kampanyası hayata geçirdi. Buna göre, Samsunsporlu futbolseverler, ikinci devre Samsun’da oynanacak 9 müsabaka için 35 TL ile 650 TL arasında değişen fiyatlarla kombine bilet satın alabilecek. İlk kampanya kapsamında Passolig kartı bulunan Samsunsporlular, 1250 TL’lik VIP tribün  kombine biletine 650 TL, 300 TL’lik Batı Alt Tribün kombine biletine 150 TL, 200 TL’lik Doğu Alt Tribün kombine biletine 100 TL, 100 TL’lik Doğu Üst Tribün kombine biletine 60 TL, 55 TL’lik Doğu Alt Tribün kombine biletine 35 TL ücret karşılığı sahip olabilecek.

Yılport Samsunspor, Passolig’i bulunmayan taraftarlar için ise 'Passolig bizden kombine sizden' adıyla ikinci bir kampanya daha hayata geçirdi. Bu kampanyayla Passolig kartı olmayan taraftarların 22.50 TL’lik kart çıkarma ücretini  Samsunspor karşılayacak.

İLGİ BEKLİYORUZ

19 Mayıs Stadı’nda daha çok taraftarın gelmesini amaçladıklarını belirten  Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, "Maçlarımıza gelen taraftarın sayısının artması, stadyum bilet gişelerinde yaşanan kuyruğun azalması, Passolig kartı olmayanların kart sahibi olması için iki ayrı kampanya hayata geçti. Taraftarlarımızdan ilgi bekliyoruz" dedi. 14 Ocak- 14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanyadan faydalanmak isteyen taraftarlar, 56’lardaki Gazi Store içinde bulunan Passolig noktasından ve passo.com.tr internet sitesi üzerinden kombine satın alabilecek. Kampanya iç sahadaki Gümüşhanespor, Eyüpspor, İnegölspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Bayrampaşa, Niğde Anadolu Futbol Kulübü, Sarıyer, Utaş Uşakspor ve Sakaryaspor maçlarını kapsıyor.

SIRADAKİ HABER
}