HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Tok: 'En büyük başarımız gönüllere girmek oldu'

Başkan Tok: 'En büyük başarımız gönüllere girmek oldu' - Samsun Haberleri

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok sosyal belediyeciliğin önemini vurgularken, 'Şehrimize hizmet için canla başla çalışırken hizmetlerimizin merkezine gönül belediyeciliğini koyduk' dedi.

Başkan Tok: 'En büyük başarımız gönüllere girmek oldu'

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, sosyal belediyeciliğin önemini vurgulayarak, “Şehrimize hizmet için canla başla çalışırken, hizmetlerimizin merkezine gönül belediyeciliğini koyduk. Bizim için en büyük başarı gönüllere girmek oldu” dedi
 5 yıllık görev süresince mega projeler ve örnek hizmetlere imza attıklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, bu başarıyı vatandaş ile kurduğu güçlü gönül bağına borçlu olduklarını vurguladı. Bir yandan şehre hizmet ederken bir yandan da AK Partili belediyecilik anlayışı ile vatandaşın gönlüne girmeyi amaçladıklarını ifade etti.

KAPILARIMIZ HER ZAMAN AÇIK

Gönül belediyeciliği ile gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Başkan Tok, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yolunu açtığı AK Partili belediyecilik anlayışını hizmetlerimizin merkezine koyarak, 'gönül belediyeciliği' ile en sağlam yapı olan gönülden gönle kurulan köprüyü hemşehrilerimizle kurduk. 5 yılda mega projelerle ilçemize eşsiz yatırımlar kazandırdık. Diğer yandan da belediyemizin kapıları her zaman vatandaşımıza açık oldu. Mesaimizi İlkadım’ı sokak sokak cadde cadde gezerek, hemşehrilerimizin derdini dinleyerek harcadık. Bundan sonrada yine hemşehrilerimizle gönül birliğimizi kuvvetlendirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İLKADIM ÖRNEK OLUYOR

Sosyal belediyecilik alanında İlkadım’a sundukları hizmetleri, birçok belediyenin örnek aldığını ifade eden Başkan Tok, “Hizmet planımızı oluştururken hemşehrilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Bu sayede toplumun her kesimine belediye hizmetlerini götürüyoruz. Gençlerimize ayrı hizmetler, hanım kardeşlerimize ayrı hizmetler, yardıma muhtaç ailelerimize yönelik ayrı hizmetlerimiz var. Gerek kentleşme, sosyal ve kültürel projeler noktasında gerekse çocuk ve kadınların yararlandığı sosyal faaliyetlerde bütün belediyelere örnek teşkil edecek önemli başarılarımız var. Gönül belediyeciliği bizim işimiz, insanları mutlu etmek, huzurlu kılmak yaşadığı çevre ile duygusal bağ kurmasını sağladık” diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da 26 bin kişiye yeni iş

1 Samsun'da 26 bin kişiye yeni iş

 Erdoğan'a muhteşem karşılama

2 Erdoğan'a muhteşem karşılama

Size mahçup olmamak

3 Size mahçup olmamak

MHP İlkadım Belediye Başkan aday adayı Necattin Demirtaş: Değerlendireceğiz

4 MHP İlkadım Belediye Başkan aday adayı Necattin Demirtaş: Değerlendireceğiz

CHP Kuşadası ilçe başkanı ve yönetimi görevden alındı

5 CHP Kuşadası ilçe başkanı ve yönetimi görevden alındı

19 Ocak Cuma Samsun hava durumu! Samsun'da bugün hava nasıl olacak?

6 19 Ocak Cuma Samsun hava durumu! Samsun'da bugün hava nasıl olacak?

Demir: 2019 tasarruf yılı olmalı

7 Demir: 2019 tasarruf yılı olmalı

Samsun'daki bu liseden mezun olan işsiz kalmıyor

8 Samsun'daki bu liseden mezun olan işsiz kalmıyor

Bozbey'den İYİ Parti ve Saadet Parti Bursa İl Teşkilatlarına ziyaret

9 Bozbey'den İYİ Parti ve Saadet Parti Bursa İl Teşkilatlarına ziyaret

Milletin adamı Samsun'a geliyor

10 Milletin adamı Samsun'a geliyor


SIRADAKİ HABER
}