HaberlerSamsun HaberleriTiyatro günleri başlıyor

Tiyatro günleri başlıyor - Samsun Haberleri

Lovelet Outlet'te, sömestr tatilinde tiyatro günleri başlıyor. Çocuklar, sömestr tatilini Lovelet Outlet'te çok keyifli geçirecek

Tiyatro günleri başlıyor

Samsun Lovelet Outlet’te açılan ilk ve özel tiyatro salonu olan Lovelet Sahnesi’nde birbirinden güzel oyunlar sahnelenecek. Sömestr tatilinin ilk hafta sonu gerçekleştirilecek olan “Kibir ile Hoşgör” adlı müzikli çocuk gösterisinde tüm çocukları eğlence dolu bir etkinlik bekliyor. Müzikli çocuk gösterisi, 19-20 Ocak tarihlerinde saat 13.00’de gerçekleşecek şarkı ve oyunlarla dolu tiyatro sahne gösterisi Lovelet Sahnesi’nde sergilenecek.

BİRBİRİNDE GÜZEL OYUNLAR

26-27 Ocak tarihinde saat 13.00’te "Cecnün Yer Cüceleri" adlı oyun sahne alacak. Oyunda, çevre duyarlılığına dikkat çekilerek, bir imparatorun doğayı, denizi nasıl kirlettiği ve ormanları kestiği anlatılıyor. 2-3 Şubat’ta saat 13.00’de “Kraliçenin Sırrı” oyunu sahne alacak. Karadeniz’in en büyük Outlet Alışveriş Merkezi olan Lovelet Outlet yaptığı etkinlikler ve 4 mevsim outlet olma özelliğiyle Karadeniz halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor.

SIRADAKİ HABER
}