HaberlerSamsun Haberleriİlkadım yerel seçimlere hazır

İlkadım yerel seçimlere hazır - Samsun Haberleri

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'İlkadım ilk gün ki heyecanla seçime hazır' dedi

İlkadım yerel seçimlere hazır

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen Değerlendirme Toplantısına AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu,İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, AK Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, mahalle başkanları ve parti üyeleri katıldı. Toplantıda yaklaşan yerel seçimler için yapılacak çalışmalar değerlendirildi.
Değerlendirme toplantısında açılış konuşmasını yapan AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, AK Parti İlkadım ailesi olarak 31 Mart seçimler için heyecanla çalıştıklarını ifade etti.

İNANCIMIZ TAM

Ardından söz alan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ise, “Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de İlkadım’da ilk gün ki heyecan ve coşku ile her kapıyı çalacağız. AK Partili belediyecilik anlayışı ile birçok başarıya imza attığımız ilçemizde hem vatandaşlarımız hem de partimizin üyeleri ile el ele, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımız devam ediyor. Bu birlik duygusu ile seçim çalışmalarımızı mahalle başkanlarımızdan il başkanımıza kadar her kademedeki aile bireylerimizle omuz omuza yürütüyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu seçimden de İlkadım’dan alnımızın akı ile çıkacağımıza inancımız tam” diye konuştu.

BU HEYECANI YAYACAĞIZ

Toplantıya katılım sağlayan üyelere teşekkür eden AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, “Mahalle başkanlarımızdan başlayarak gençlik ve kadın kollarımızla vatandaşımızın tamamına ulaşarak, AK Partili belediyecilik anlayışını tekrar tekrar anlatacağız. Her kapıyı tek tek çalarak, girmedik ev ve sıkmadık el bırakmayacağız. Bunun için İlkadım’ın hazır olduğunu görüyoruz. Heyecanımızı, coşkumuzu ve azmimizi diri tutarak, bu seçimlerden en iyi sonucu alacağız. Sosyal belediyeciliğin en iyi temsilcisi olan AK Partimizin seçim sonrasında da vatandaşımıza en iyi hizmeti sunacağından kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}