HaberlerBaşkan Ersan Aksu'dan liste açıklaması: 'Bu haberlere itibar etmeyin'

Başkan Ersan Aksu'dan liste açıklaması: 'Bu haberlere itibar etmeyin'

Sosyal medyada dolanan 'AK Parti'nin aday listesi' paylaşımlarının gerçek dışı olduğunu ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, 'Bu tür spekülatif paylaşımlara ve haberlere itibar etmeyin' dedi

Başkan Ersan Aksu'dan liste açıklaması: 'Bu haberlere itibar etmeyin'

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, son günlerde sosyal medya ve bazı yayın organlarında yer alan paylaşımlar ve haberlerde ilçe belediye başkan adaylarının belli olduğuna yönelik listelerin dolaşması üzerine açıklama yaptı.

19 OCAK’TA AÇIKLANACAK

Başkan  Ersan Aksu, “Son dönemde, özelliklede dün öğle saatlerinden itibaren sosyal medya ve bazı yayın organlarında ilçe belediye başkan adaylarımızın belli olduğuna yönelik listeler dolaşmaktadır. Bir kez daha özellikle belirtmek isterim ki belediye başkan adaylarımız, 19 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'da Yaşar Doğu Spor Salonu'nda düzenleyeceğimiz törende, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacaktır. Hemşehrilerimizin ve teşkilat mensuplarımızın, genel merkezimiz ve il başkanlığımıza atfen yapılan bu tür spekülatif paylaşımlara ve haberlere itibar etmemelerini istirham ediyorum” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}