HaberlerElvinder'den kan bağışı

Elvinder'den kan bağışı

Türk Kızılayı'nın kan bağışı çağrısına kulak veren Elvinder üyeleri, kan ihtiyacı bulunan vatandaşlar için kan bağışında bulundu.

Elvinder'den kan bağışı

Elveren İnsanlar Derneği (Elvinder) üyeleri, kan ihtiyacı bulunan vatandaşlar için kan bağışında bulundu. Türk Kızılayı tarafından "Kan stoklarımız tükeniyor" uyarısı üzerine İlkadım İstiklal Caddesi'nde bulunan Samsun Kan Alma Birimi önünde buluşan dernek üyeleri, gerekli işlemleri tamamlamasının ardından bağış yaptı.

KAN HAYAT KURTARIR

Düzenlenen anlamlı etkinlik hakkında konuşan Elvinder Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nurver Şahin, "Kan hayat kurtarır felsefesiyle Samsun'da ön ayak olmak için bu etkinliği yaptık. Hayat kurtarmakta katkımız olursa çok mutlu olacağız. Hiç tanımadığımız insanlardan dua almak ve hayat kurtarmak için çaba gösteriyoruz. Yaklaşık 50 kişi bu etkinlik kapsamında kan verdi. Bu zaten yapılması gereken bir davranış. Biz dernek olarak bu etkinlikte farkındalık yaratmak amacından çok görevimizi yerine getirme düşüncesiyle hareket ettik" ifadelerini kullandı.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}