HaberlerSamsunspor: Suçlu arama zamanı değil

Samsunspor: Suçlu arama zamanı değil

Samsunspor: Samsunspor taraftar gruplarından Şehzadeler, Eskişehirspor maçı sonrası açıklama yaptı. Açıklamada 'Bizler kötü gün taraftarı olduğumuzu göstermek için Pazar günü oynanacak Giresunspor maçında takımımızı destekleyeceğiz. 7 Mayıs Pazar günü bir başka şahlanış olacak'ifadelerine yer verildi

Samsunspor: Suçlu arama zamanı değil

Samsunspor: KÖTÜ BİR RÜZGAR ESTİ

Deplasmanda Eskişehirspor oynanan maçta takımlarının farklı mağlubiyet alması taraftarı adeta kahretti. Takımlarının her zaman yanında olduklarını belirten Samsunspor taraftar gruplarından Şehzadeler bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Kıymetli Samsunsporlular, 2 Mayıs Salı günü görüldüğü üzere takımımız kötü bir rüzgarla savrulmuş farklı şekilde mağlup olmuştur.
Bu kötü gidişin elbette düşünüldüğünde birden çok suçlusu vardır.
Şehzadeler Taraftarlar Derneği olarak üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz olağan toplantı sonucu takımımızı şahlandırmamız gerektiğinin ve bununda suçlu aramadan oluşacağı kanısına vardık. Görüldüğü gibi her cephe farklı suçlular göstermektedir ve herkes bir nebze haklıdır.

Bizler kötü gün taraftarı olduğumuzu göstermek için Pazar günü oynanacak olan Giresunspor maçına tüm gücümüzle hazırlanacağız.

BAŞKAN VE BÜROKRATLARA ÇAĞRI

Bu kötü günde yıpranmamak için ne yönetimini ne futbolcusunu ne de hocasını hedef almadan destek olmamız gerektiğine inanıyoruz.
Bu hafta içerisinde tüm belediyeler ve ilçeler yönetimlerinin halkı Samsunspor için galeyana getirerek, büyük bir ambiyans ile ligde kalma savaşından zaferle çıkacağımızı hatırlatmak istiyoruz. Tüm okul yönetimlerinin öğrencilerine, esnaflarımızın ise dükkanlarında Pazar günü saat 16:00 da oynayacağımız Giresunspor maçı için algı oluşturmasını tavsiye ediyoruz. Pazar günü saat 13:30 da Nuri Asan Tesislerine tüm Samsunsporluları bekliyoruz.  Gelin bu kötü günde omuz omuza aşalım zorlukları.  Gelin Büyük Samsunspor Taraftarının gerçek gücünü gösterelim.  Meşaleni al sende gel! Şehrinin takımını savun arkadaş!  Tüm Samsunsporluları, grup ayrımı olmadan mücadeleye davet ediyoruz.

SIRADAKİ HABER
}