HaberlerNecattin Demirtaş İlkadım'a aday

Necattin Demirtaş İlkadım'a aday

Cumhur İttifakı'nın MHP'ye iki küçük belediye başkanlığını bırakmasına isyan eden partililer Necaattin Demirtaş'ın evinine önüne akın etti. Demirtaş, evinin önünde toplanan kalabalığa seslenerek, 'Pes etmek bizim kitabımızda yok. Omuz omuza, hep beraber İlkadım'ı alacağız' dedi

Necattin Demirtaş İlkadım'a aday

MHP'ye Samsun'da iki küçük belediye başkanlığının bırakılmasına isyan eden partililer, araçlarıyla İlkadım Belediyesi eski Başkanı ve MHP İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı  Necattin Demirtaş'ın evinin önüne geldi. Partililerin isyanını karşılıksız bırakmayan Demirtaş'ta yaptığı konuşmayla adaylık konusundaki ısrarını tekrarladı.

KAZANACAĞIZ

Evinin önünde toplanan kalabalığa seslenen Demirtaş, “Pes etmek bizim kitabımızda yok. Kısa sürede karar vereceğiz ve sahalara ineceğiz. Omuz omuza, hep beraber İlkadım’ı alacağız. Beni çok mutlu ettiniz, biz bir aileyiz. Her işi Allah rızası için yapmaya çalışırız. Hiçbir şekilde kendi çıkarlarımız için bir mücadele vermedik. Görüyorum ki aradan 5 yıl geçti, kapımıza gelerek gönül birlikteliği sağladınız. Doğru yolda olduğumuzu gösterdiniz. Bizim muradımız bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek. Her eli sıkacağız, tutacağız. Bir olacağız, diri olacağız ve kazanacağız” dedi.

SIRADAKİ HABER
}