HaberlerSamsun HaberleriİYİ Parti Samsun Büyükşehir Adayını açıklıyor

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Adayını açıklıyor - Samsun Haberleri

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, İYİ Parti Samsun Büyükşehir Adayını en genç cuma günü açıklayacaklarını açıkladı.

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Adayını açıklıyor

EN GEÇ CUMA AÇIKLAYACAĞIZ

Açıklamada bulunan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, “Samsun’da Büyükşehir Belediye Başkan adayı çıkartma hakkı ve yetkisi İYİ Parti’ye verildi. Geldiğimiz nokta itibariyle şu an altı aday adayı arkadaşımız var. Her aday adayımız ayrı bir değere sahip. Samsun’u iyi parti belediyeciliğiyle tanıştırabilmek için azami gayret sarf ediyoruz ve en iyisini yapmaya çalışıyoruz. En iyisi olacak ve bu en iyisi inşallah en geç Cuma gününe kadar büyükşehir belediye başkan adayımızı tanıtacağız” dedi.

İYİ PARTİ BAYRAĞINI BELEDİYEYE DİKECEĞİZ

Açıklamasını sürdüren Güleroğlu, “Adayımız kim olursa olsun 31 Mart akşamı Samsun Büyükşehir Belediyesini İYİ Parti belediyeciliği ile tanıştıracağız. İYİ Parti bayrağını belediyeye dikeceğiz. Bunu yaparken sadece İYİ Parti olarak değil, mutlaka diğer kesimlerden de ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin de desteğini ve AK Partili ve MHP’li kardeşlerimizin desteğini alarak bunu başaracağız" ifadelerinde bulundu.

Erdinç YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}