Samsun'un Tekkeköy İlçesi Yaşar Doğu Salonu'nda AK Parti Samsun 6. Olağan Kongresi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen kongreye tek liste olarak giren İl Başkan Adayı Hakan Karaduman yönetimi belli oldu.
İşte Hakan Karaduman'un İl Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu Üye Adayları:
İL YÖNETİM KURULU ÜYE ADAYLARI
1. Ahmet Çavdaroğlu
2. Ahmet Kayır
3. Ahmet Mercimek
4. Ahmet Muştu
5. Ali COMART
6. Ali Kemal YAZICI
7. Ayşe Bengisu ÇELİK
8. Ayşegül KORKMAZ
9. Burhan EKİZ
10. Canan SEVİM
11. Caner GÖKTEPE
12. Cihan AKGÜL
13. Dursun Mücahit ERBİN
14. Ener KÖKTEN
15. Ender Talat AKYÜZ
16. Erkan MALKOÇ
17. Ersan AKSU
18. Esra ERBİLİN
19. Güner ARMUTLU
20. Halil İbrahim AYTAŞ
21. Halil İbrahim DOĞAN
22. Hülya Korkut ÖZAK
23. İlhan KARA
24. Kadir KAYAN
25. Kayhan DOĞAN
26. Kenan SAROĞLU
27. Kevser TURANOĞLU
28. Mehmet Köksal COŞKUN
29. Mehmet KÖSE
30. Merve ÖZÖN
31. Muhammet KESKİN
32. Muharrem KAYAN
33. Mustafa MARAP
34. Nadir KURU
35. Nuray KILIÇ
36. Nurhan Yapıcı ÖZEL
37. Oğuzhan SERİNKAYA
38. Osman KILIÇ
39. Recep Kemal CERTEL
40. Salih ÇELİK
41. Saliha Eylül ÖZDEMİR
42. Salim YURTSEVER
43. Seyithan EKİN
44. Şuayip KARAOĞLAN
45. Tuncay YURDUSEVEN
46. Yasin CANİKLİ
47. Yusuf GÜNEŞ
48. Zeliha KIRIMLI
49. Zeynep SERİN
İL YÖNETİM KURULU ÜYE ADAYLARI YEDEK
1. Refik ÇIKRIK
2. Zafer KÖROĞLU
3. Hilmi EKER
4. Ali SAROĞLU
5. Oktay Irşad YANIK
6. Lemi KELEŞ
7. Ziya YAŞAR
8. Orhan KUL
9. Osman Kulaberoğlu
10. Şefik SAĞLAM
11. Halukcan GÜNDOĞDU
12. Merih KARGI
13. Ahmet Selim KAZANCI
14. İbrahim TÜRKOĞLU
15. Hasan MERAL
16. Salih KARAGÖZ
17. Filiz SÖNMEZ
18. Murat ŞAHİN
19. Osman SARIKOÇ
20. Ali ÖZTÜRK
21. Birol TAN
22. Selim KÜLEKÇİ
23. Muhammer ÇAKAR
24. Yasin ÖZDEN
25. Yasemin ALTUN
İL DİSİPLİN KURULU ÜYE ADAYLARI ASİL
- Hasan UZUNLAR
- Hikmet YÜCEBAŞ
- Adnan KAÇMAZ
- Muzaffer EMÜCE
- İsa BOZÇELİK
İL DİSİPLİN KURULU ÜYE ADAYLARI YEDEK
- Necati KAFALI
- Bilgehan AKYÜZ
- Kemal GÜRER
- Reşit ORHAN
- Okan AYAN
İL DEMOKRASİ HAKEM KURULU ÜYE ADAYLARI ASİL
- İsmail HUT
- Yasemin ALTUNCU
- Ahmet ÖZDER
İL DİSİPLİN KURULU ÜYE ADAYLARI YEDEK
- Aytekin TAŞOCAK
- Murat SEKMEN
BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ ASİL
- Hakan KARADUMAN
- Rabia BAYKESER
- Caner GÖKTEPE
- Yusuf Ziya YILMAZ
- Osman ŞAHİN
- Hakan AY
- Erdoğan TOK
- Haluk KÖKSOY
- İshak TAŞÇI
- İbrahim SEMİZ
- Zihni ŞAHİN
- Halit DOĞAN
- Hüseyin DÜNDAR
- Mehmet KURT
- İbrahim Sadık EDİS
- Ercan ELER
- Osman GENÇ
- Ali KILIÇ
- Sebahattin ÖZDEMİR
- Hayri AĞIRLAR
- Selahattin ALKAN
BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ YEDEK
- Fatih SEVEN
- Kemalettin GÖKÇE
- Osman ATLI
- İsmail YAMAN
- Hami KARAKAÇ
- Recep DİRİCAN
- Ahmet GÜNEL
- Şenol KUL
- Hasan TOGAR
- Murat İKİZ
- Hadi UYAR