HaberlerSamsun HaberleriHaber'e teşekkür

Haber'e teşekkür - Samsun Haberleri

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Samsun 3. EV'leniyoruz Fuarı'nda stant açan Haber Medya Grubu'na, protokol üyeleri desteklerinden dolayı teşekkür etti

Haber'e teşekkür

Haber Medya Grubu'nun, Samsun 3. EV’leniyoruz Fuarı'nda açtığı stant, protokol üyeleri ve vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Samsun Valisi Osman Kaymak, CHP Samsun milletvekilleri Kemal Zeybek ve Neslihan Hancıoğlu, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, Haber Medya Grubu standının özel konuğu oldu ve açıklamalarda bulundu.

DESTEK VURGUSU

Haber Medya Grubu’nun standını ziyaret eden ve özel açıklamalarda bulunan Vali Kaymak, “Samsun fuarlar kenti. Bu fuarlar Samsun’un ticaret, ekonomi ve tanıtım yönünden kalkınmasına büyük katkı sağlıyor. 3. evlilik fuarında katılım çok güzel. Yeni holler ve salonlar yaparak fuarı büyüteceğiz. Bizleri Samsunlular ile buluşturduğunuz için Haber Medya Grubu’na çok teşekkür ederiz” diye konuştu. Milletvekilleri Zeybek ve Hancıoğlu, Cihat Alagöz de Haber Medya Grubu’na ilgilerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

SIRADAKİ HABER
}