HaberlerSamsunspor Haberleriİsmet Taşdemir: Gerçeklerle yüzleşmeliyiz

İsmet Taşdemir: Gerçeklerle yüzleşmeliyiz - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor'un başında ilk maçına çıkan ve yenilgiyle ayrılan Teknik Direktör İsmet Taşdemir, maç sonrası açıklamalarda bulundu.

İsmet Taşdemir: Gerçeklerle yüzleşmeliyiz

Yılport Samsunspor'un başında ilk maçına çıkan ve yenilgiyle ayrılan  Teknik Direktör İsmet Taşdemir, maç sonrası açıklamalarda bulundu. Taşdemir, "Eğer suçlu aranıyorsa o benim. Eleştiri yapılacaksa bana yapılmalı. Güvensiz bir ortam var, en kısa sürede gerçeklerle yüzleşerek hedeflediğimiz yolda ilerleyeceğiz" dedi.

Deplasmanda Sancaktepe Belediyespor ile karşılaşan ve sahadan 1-0'lık skorla mağlup ayrılan  Yılport Samsunspor'da büyük şok yaşanıyor. Maç sonrası Haberaks TV mikrofonlarına açıklamalarda bulunan çiçeği burnunda Teknik Direktör  İsmet Taşdemir, "İlk maçımdan mağlup ayrılmak istemezdim. Alınan bu skor beni ve ekibimi çok üzdü. Yaşanılan herşeyin sorumlusu benim. Eğer bir suçlu aranıyorsa o ben olmalıyım, yönetim veya oyuncular değil. Fazla vakit yok ama çok çalışarak bazı şeyleri yoluna koyacağız. Şu an takımda bir güven eksikliği var, bunu biran önce çözmeliyiz. Gerçeklerle yüzleşerek sorunları ortadan kaldıracağız. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz, onları üzmek istemezdik. Hedeflediğimiz yolda ilerleyeceğiz"dedi.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}