HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor taraftarı söz aldı

Samsunspor taraftarı söz aldı - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor taraftarları Nuri Asan Tesisleri'ne akın etti. Teknik Direktör İsmetk Taşdemir'e çiçek veren taraftarlar futbolculardan da şampiyonluk sözü aldı.

Samsunspor taraftarı söz aldı

Yılport Samsunspor, hafta sonunu Sancaktepe Belediyespor yenilgisiyle geçerken, taraftar takımına sahip çıktı. Liderin 4 puan gerisine düşen takımlarına destek olmak amacıyla Nuri Asan Tesisleri'ne akın eden taraftarlar grupları, yaklaşık 1 saat boyunca meşale ve tezahürat şov yaptı. Taraftar gruplarının başkanları Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir'le görüşerek hem kendisine yeni görevinde başarı diledi, hem de çiçek verdi. Ardından futbolcuları 'Şampiyon olacağız' yazılı pankartın önüne çağıran taraftarlar, oyunculardan da şampiyonluk sözü aldı. Bu birliktelik büyük ses getirirken, Yılport Samsunspor'da da taraftarın bu görüşmemiş desteği moralleri iki katına çıkarttı. TAŞDEMİR'E SEVGİ SELİ

Yılport Samsunspor taraftarları, Teknik Direktör İsmet Taşdemir'e bağırlarına bastı. Taraftarlar, tribüne çağırdıkları Taşdemir'e sevgi gösterisinde bulunup, sonuna kadar destek vereceklerini iletti.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}