HaberlerSamsunspor HaberleriGençler Samsunspor'la buluştu

Gençler Samsunspor'la buluştu - Samsunspor Haberleri

İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen 'Gençler değerleriyle buluşuyor' projesi kapsamında 60 liseden belirlenen öğrenciler, Yılport Samsunspor'un antrenmanını ziyaret etti.

Gençler Samsunspor'la buluştu

İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen 'Gençler değerleriyle buluşuyor' projesi kapsamında 60 liseden belirlenen öğrenciler, Yılport Samsunspor'un antrenmanını ziyaret etti. Bu öğrenciler hafta sonu oynanacak Eyüpspor maçında da tribünde olacak

Yılport Samsunspor'da Eyüpspor mesaisi sürerken, İlkadım Belediyesi'nin katkılarıyla ilçe liselerinden seçilen 60 öğrenci dünkü antrenmanı ziyaret etti. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok da, öğrencilerle birlikte Nuri Asan Tesisleri'ne gelirken onları Başkan İsmail Uyanık ve yönetim kurulu üyeleri ağırladı. Teknik Direktör İsmet Taşdemir'le görüşüp kendisine başarı dileyen gençler ardından ise takıma baklava ikram etti. Nuri Asan Tesisleri'nin idari birimlerini de gezme fırsatı bulunan öğrenciler, takımın antrenmanını da tribünden takip etti. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsunspor sevgisini okullara yayarak, şehrin markasına olan ilgiyi tabana yaymak istediklerini söyledi. Başkan İsmail Uyanık ise hem Başkan Erdoğan Tok ve beraberindekiler hem de öğrencilerle yakından ilgilenerek onlara takımın son durumu hakkında bilgiler verdi.


 

TESİSLERİ İNLETTİLER...


Öğrenciler antrenmanı tribünden izlerken tezahüratlarıyla Nuri Asan Tesisleri'ni inletti. Özellikle kız öğrenciler tribünde renkli görüntüler oluşturdu.

SIRADAKİ HABER
}