HaberlerNecattin Demirtaş, 'Algı operasyonu yapılıyor'

Necattin Demirtaş, 'Algı operasyonu yapılıyor'

Millet İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş, HDP'nin kendisini destekleyeceği yönündeki haberlere sert çıkarak, 'HDP ile beni aynı kareye koymaya çalışan insanlardan utanç duyuyorum. Algı operasyonu yapılıyor' dedi

Necattin Demirtaş, 'Algı operasyonu yapılıyor'

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş ve İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar, Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. İkili, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara, Haberaks TV Genel Yayın Yönetmeni Ümit Ceylan, Haber Medya Satış ve Pazarlama Müdürü Mehmet Ali Yelkovan ve Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu ile görüştü.

ONLARIN OYU LAZIM DEĞİL

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Demirtaş, HDP'nin kendisine destek vereceği iddialarıyla ilgili, "Bu konu çokça konuşuldu. HDP ile beni aynı kareye koymaya çalışan insanlardan utanç duyuyorum. Bizim onlarla bir arada olmamız mümkün değil, onların oyu da bize lazım değil. Bu yapılanı algı operasyonu olarak düşünüyorum. Seçim süreci kızıştıkça benzer şeyleri daha fazla yapacaklarını anlıyoruz. Necattin Demirtaş, 64 yıldır hep düzgün bir çizgide gitmeye gayret etti. Vatandaş bunlara itibar etmemeli. Vatandaş bizi seviyor. Benden rahatsız olanlar partim üzerinden beni yıpratmaya çalışıyor. Kişisel şeyler yönünden bizi eleştiremeyenler başka şeylerle oy avcılığı yapıyor. Halkımızın bize teveccüh göstereceğini ve ipi göğüsleyeceğimizi düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Şükrü Berk ASKARSIRADAKİ HABER
}