HaberlerFatoş Sivaslı'dan 14 Şubat için beylere özel kampanya

Fatoş Sivaslı'dan 14 Şubat için beylere özel kampanya

Kalıcı güzellik konusunda kadınların vazgeçilmez adresi olan Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu, 14 Şubat Sevgililer Günü için özel bir kampanyaya imza attı

Fatoş Sivaslı'dan 14 Şubat için beylere özel kampanya

Kalıcı güzellik konusunda kendisini ispatlayan ve yaptığı kampanyalarla dikkat çeken Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu, şimdi de 14 Şubat Sevgililer Günü için özel bir kampanya hazırladı.

HEDİYE ÜSTÜNE HEDİYE

Konuyla ilgili açıklama yapan Fatoş Sivaslı, “Güzellik ve bakım paketlerinden birini tercih edip, sevdiğinize armağan ederek, güzelliğine güzellik katabilirsiniz. 14 Şubat’a özel Fatoş Sivaslı’dan beylere yönelik tek kampanya imkanı var. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde eşine- sevgilisine ne hediye alacağını düşünen beylere sesleniyoruz: Sevgili beyler sizi bu sene hediye arama sıkıntısından kurtarmak istedik. Her kadın güzeldir ve daha da güzelleşmekten hoşlanır. Salonumuza gelin veya arayın, sevgilinizi daha da güzelleştirecek ve hayatını kolaylaştıracak güzellik ve bakım paketlerinden birini beraber seçelim. Biz de 14 Şubat günü sevgilinizi arayarak yaptığınız sürprizi söyleyelim. Sevgilinizin güzelliğine güzellik katalım. 14 Şubat’ta hediye paketi olan her kadına manikür-pedikür ve 50 dakika solaryum, tek seans özel bölge, koltuk altı lazer işlemi de hediye” dedi. Sivaslı, 0362 234 23 23 telefon numarasından da bilgi alınabileceğini ifade etti.

SIRADAKİ HABER
}