HaberlerBilecik HaberleriBaşkan Can, sporcularla kahvaltıda buluştu

Başkan Can, sporcularla kahvaltıda buluştu - Bilecik Haberleri

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can; Bilecikspor ve 1299 Bilecik Kulübü oyuncuları ile kahvaltıda bir araya geldiği buluşmada; 'Spor kardeşliktir; sporun ve sporcunun yanındayız' dedi.

Başkan Can, sporcularla kahvaltıda buluştu

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecikspor ve 1299 Bilecik Kulübü oyuncuları ile kahvaltıda buluştu. Bilecik Belediyesi Şehir Ormanında gerçekleştirilen kahvaltıya, Bilecikspor Kulübü Başkanı Ahmet Subaşı ve 1299 Bilecik Kulübü Başkanı Ahmet Topçu ve sporcular katıldı. Belediye Başkanı Nihat Can kahvaltı sonrasında yaptığı açıklamada her iki takıma da başarılar diledi. Sporun kardeşlik olduğunu ve Bilecik Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında yer aldıklarını kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can; şunları söyledi:
'Bizler sizlerle arada bir görüşmek ve buluşmak istiyoruz. Buradaki her iki takım da benim çok sevdiğim ve yakından takip ettiğim takımlar. Dolayısıyla birbirinizi ayırmıyorum. Her zaman yanınızdayım. Bizler kulüp başkanlarımızla bazen bir araya gelerek değerlendirmeler yapıyoruz. Elimden geldiğince bizlere düşen ne varsa zaten yapmaya çalışıyoruz. Bundan sonra ne yapacağız peki? Bundan sonra da planlarımız ve çalışmalarımız var. Yeri ve zamanı geldiğinde açıklarız. İnşallah her iki takımada ben bugün ve sonrasındaki karşılaşmalarda başarılar diliyorum. Ben de maçınızı takip edeceğim İnşallah. Şimdiden sizleri tebrik ediyor, kolaylıklar diliyorum.'
Bilecikspor Kulüp Başkanı Ahmet Subaşı ve 1299 Bilecik Kulüp Başkanı Ahmet Topçu da Belediye Başkanı Nihat Can'a konukseverliği ve katkıları dolayısıyla teşekkür etti.
Öte yandan, kahvaltı programı Belediye Başkanı Nihat Can'ın futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirmesi ve istek ile taleplerini dinlemesiyle son buldu.EN ÇOK OKUNANLAR

Ozan Arif Samsun'da son yolculuğuna uğurlanıyor

1 Ozan Arif Samsun'da son yolculuğuna uğurlanıyor

Samsun'da Ozan Arif'e veda

2 Samsun'da Ozan Arif'e veda

Feci kazada hayatını kaybetti

3 Feci kazada hayatını kaybetti

16 Şubat Cumartesi Samsun hava durumu! Kar yağışına dikkat!

4 16 Şubat Cumartesi Samsun hava durumu! Kar yağışına dikkat!

Yılport Samsunspor-Ankara Demirspor maç öncesi canlı yayın

5 Yılport Samsunspor-Ankara Demirspor maç öncesi canlı yayın

Samsun'da Ozan Arif'e son görev

6 Samsun'da Ozan Arif'e son görev

Samsun'da yangın! Gözyaşlarına boğuldu...

7 Samsun'da yangın! Gözyaşlarına boğuldu...

Yılport Samsunspor'da Abdulkadir'in yerine İlyas

8 Yılport Samsunspor'da Abdulkadir'in yerine İlyas

Samsun kitap fuarı kapılarını açıyor

9 Samsun kitap fuarı kapılarını açıyor

Yılport Samsunspor'un son gelişmeleri Haberaks TV'de

10 Yılport Samsunspor'un son gelişmeleri Haberaks TV'de


SIRADAKİ HABER
}