HaberlerMOBİD Üyeleri DOVİ'nin Fabrikası'nda

MOBİD Üyeleri DOVİ'nin Fabrikası'nda

MOBİD yönetim kurulu üyeleri, DOVİ Ofis Mobilyaları'nın fabrikasını ziyaret etti.

MOBİD Üyeleri DOVİ'nin Fabrikası'nda

Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği (MOBİD) yönetim kurulu üyeleri, MOBİD üyesi olan DOVİ Ofis Mobilyaları’nın fabrikasını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. MOBİD Başkanı ve Eker Kanepe Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Eker’in öncülüğünde gerçekleşen ziyarete AYCİN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aycin, Kocaman Orman Ürünleri Yetkilisi Levent Kocaman, AZEMO Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Akpınar, Yurdakul Kumaş yetkilisi Mehmet Yurdakul ve Samsun Sünger yetkilisi Murat Odabaşı katıldı. Heyet, DOVİ Ofis Mobilyaları’nın fabrikasında incelemelerde bulunarak DOVİ Ofis Mobilyaları Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yalçın Özgül’den bilgi aldı.

TERCİH EDİLEN MOBİLYA SİSTEMLERİ

DOVİ Ofis Mobilyaları’nın faaliyetleri hakkında bilgi veren Özgül, “1985 yılında mobilya dekorasyon işiyle yola çıkan işletmemiz, bugün pek çok insanın tercih ettiği ofis mobilya sistemlerini tasarlıyor ve üretiyor. Herkesin kendisinden bir şeyler bulabildiği özgün, sade ve şık tasarımları farklı seçenekler sunarak çalışma ortamlarınızı daha keyifli hale getiriyoruz. Gelişen teknoloji ve modern hayatın getirdiği yenilikleri sürekli takip ederek her gün gelişiyor, hizmet kalitesini arttırmak ve kusursuz hizmeti sunabilmek için kendimizi yeniliyoruz” dedi.

ÇEŞİTLİ ÜLKELERE İHRACAT YAPIYORUZ

Temel değer ve hedefleri doğrultusunda ofis mobilyaları alanında Türkiye’deki satış ağları haricinde dünyanın farklı ülkelerine de ihracat yaptıklarını söyleyen Özgül, “DOVİ Ofis Mobilyaları olarak Merzifon/Amasya Organize Sanayi Bölgesinde 40 bin m2 alan üzerinde son teknolojinin kullanıldığı tesislerimizde müşterilerimiz için yüzlerce farklı tasarımlar üretilmektedir. Dünyaya açılan bir marka olarak, gücünü müşterilerinin memnuniyetinden alan, özverili çalışanlarıyla müşterilerinin çalışma mekanlarına farklı ve özgün tasarımlar ile değişik trendler sunmaya devam ediyor. Modern teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, siparişten sevkiyata otomasyon sistemini kurmuş olan sayılı ofis mobilyası üreticilerinden birisi olarak başarının haklı gururunu müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız” diye konuştu.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN…

Özgül, “Ofis mobilyası alanında kullandığımız hammaddelerinden birisi olan ‘E1 kanserojen madde içermeyen suntalem’ , uluslararası standartlarına göre Türk Patent Enstitüsü tarafından Endüstriyel Tasarım Tescili ile patentlidir. Ayrıca ISO ve TSE belgeleri de mevcuttur. DOVİ, kaliteden ödün vermeden vizyonu doğrultusunda hedeflerini daha yukarılara taşıyarak, sektörde de sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen firmalarından biri olmak için çalışmaya devam etmektedir” şeklinde konuştu.

Yasir BABAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da feci kaza: 1 ölü, 4 yaralı

1 Samsun'da feci kaza: 1 ölü, 4 yaralı

Samsun'daki kazadan acı haber!

2 Samsun'daki kazadan acı haber!

Samsun'da zincirleme kaza: 1 yaralı

3 Samsun'da zincirleme kaza: 1 yaralı

Muharrem İnce, Samsun'da cigoş oynadı

4 Muharrem İnce, Samsun'da cigoş oynadı

İsmet Taşdemir: 'Bu ligin oyunu bu'

5 İsmet Taşdemir: 'Bu ligin oyunu bu'

Samsun'da şüpheli ölüm

6 Samsun'da şüpheli ölüm

3 dakikada maçın kaderini değişirdi

7 3 dakikada maçın kaderini değişirdi

CANLI! Muharrem İnce, Samsun'da vatandaşlara sesleniyor

8 CANLI! Muharrem İnce, Samsun'da vatandaşlara sesleniyor

Samsun'da Cumhur İttifakı'nın kapsamı genişliyor

9 Samsun'da Cumhur İttifakı'nın kapsamı genişliyor

Efsane olmak böyle bir şey

10 Efsane olmak böyle bir şey


SIRADAKİ HABER
}