HaberlerŞanlıurfa HaberleriHasta yakınlarına ve hastane çalışanlarına karanfil

Hasta yakınlarına ve hastane çalışanlarına karanfil - Şanlıurfa Haberleri

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki hastaneleri ziyaret ederek hastalara ve yakınlarına 'geçmiş olsun' dileklerini iletirken, hasta yakınlarına ve hastane çalışanlarına da karanfil dağıttı.

Hasta yakınlarına ve hastane çalışanlarına karanfil

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Baydilli, ilçedeki Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile özel bir hastaneyi ziyaret ederek hastalara ve yakınlarına 'geçmiş olsun' dileklerini iletti.
Baydilli hastane çalışanları ve hasta yakınlarına karanfil dağıtırken, onlarla bir süre sohbet edip taleplerini dinledi. Baydilli'ye hastane ziyaretlerinde AK Parti İlçe Koordinatörü Sabiha Karabulut, Belediye Meclis Başkanvekili Bekir Sıtkı Akyol, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Şerif Uma ve ilçe teşkilatı üyeleri eşlik etti.
Baydilli, her zaman vatandaşların içinde olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirterek Karaköprü'yü birlikte yöneteceklerini, inşa edeceklerini kaydetti. Baydilli, konuşmasının devamında, 'Biz Karaköprü Belediyesi olarak yaptığımız çalışmaların ve hizmetlerin yanında sosyal belediyecilik faaliyetlerine de gerçekten çok önem veriyoruz. Eğer vatandaşla iç içe olmazsan, vatandaşın derdiyle dertlenmezsen yaptığın hizmetlerin pek bir anlamı kalmıyor. Biz de ilçemizdeki hastaneleri ziyaret ettik. Buradaki hastalar ve yakınlarıyla, gece gündüz vatandaşın sağlığı için hizmet veren hastane personeliyle sohbet ettik. Vatandaşlarımızın bizden taleplerini dinledik, notlar aldık. İnşallah bu süreçten sonra da her zaman vatandaşımızla iç içe olacak, ilçemizi birlikte ortak akılla kalkındıracağız' ifadelerini kulandı.
Baydilli hastane ziyaretlerinde hastane yöneticileriyle de bir araya gelerek hastanenin durumu, işleyişi ve sorunları hakkında bilgi aldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fransız soykırımına şemalı örnek

1 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fransız soykırımına şemalı örnek

CHP Karacabey İlçe Yönetimi istifa etti

2 CHP Karacabey İlçe Yönetimi istifa etti

Fayans çaldığı iddia edilen şahıs yakalandı

3 Fayans çaldığı iddia edilen şahıs yakalandı

MHP Milletvekili Arzum Erdem Yenice'de

4 MHP Milletvekili Arzum Erdem Yenice'de

MHP Gümüşhane'de aday tanıtım toplantısı düzenledi

5 MHP Gümüşhane'de aday tanıtım toplantısı düzenledi

Erol Bulut: 'Beşiktaş gibi bir takıma karşı 10 kişi kalınca işler biraz zorlaşı

6 Erol Bulut: 'Beşiktaş gibi bir takıma karşı 10 kişi kalınca işler biraz zorlaşı

Van'da terör operasyonu: 57 gözaltı

7 Van'da terör operasyonu: 57 gözaltı

Düğerek E Tipi Kapalı Cezaevi'nde yangın

8 Düğerek E Tipi Kapalı Cezaevi'nde yangın


SIRADAKİ HABER
}