HaberlerYeni nesil Corolla tanıtıldı

Yeni nesil Corolla tanıtıldı

Türkiye'de üretilen hibrit versiyonuyla satışa sunulan yeni Corolla, Derindere Koçak'ta görkemli bir törenle tanıtıldı

Yeni nesil Corolla tanıtıldı

Tüm dünyada en çok tercih edilen araçlardan biri olan Toyota Corolla'nın 12. nesli tüm Türkiye ile aynı anda Toyota Plaza Derindere Koçak'ta düzenlenen törenle tanıtıldı. Üretilmeye başlandığı 1966 yılından itibaren tüm dünyada özel hayran kitlesi oluşturan ve en çok tercih edilen araç modellerinden biri olan Toyota Corolla, hibrit versiyonu ile birlikte Toyota'nın Türkiye'deki fabrikasında üretiliyor.

TÜRKİYE'DE ÜRETİLİYOR

Yeni Corolla'nın tanıtım toplantısında konuşan Toyota Plaza Derindere Koçak Genel Müdürü Mehmet Koçak, "Uzun zamandır bu anı bekliyorduk. Hem bizler hem de müşterilerimiz büyük heyecan ve mutluluk yaşıyoruz. Toyota'nın misyonu en iyi otomobilleri üretmek ve markamızı Türkiye'nin en sevilen markası yapmaktır. Corolla'nın yükselen bu hedefte kilit rol oynayacağına inanıyorum. Üstelik Corolla'nın hibrit modeli ile birlikte Türkiye'de üretiliyor olması bize çok büyük bir mutluluk ve gurur veriyor" dedi.

TUTKU İLE BAĞLANILACAK MODEL

Yeni Corolla'nın tasarımı, konforu ve teknolojisiyle tutku ile bağlanılacak bir model olacağını belirten Koçak, "Toyota Corolla'nın hayran bırakan stili çok etkileyici. Tüm bu özellikleriyle prestiji ortaya koyan Toyota Corolla'yı kullanmak büyük bir ayrıcalık olacak" diye konuştu.

Yasir BABA

SIRADAKİ HABER
}