HaberlerKavak'ta MHP'nin 50. yılı kutlandı

Kavak'ta MHP'nin 50. yılı kutlandı

Kavak ilçesinde MHP'nin kuruluşunun 50. yıl dönümü dolayısıyla program düzenlendi

Kavak'ta MHP'nin 50. yılı kutlandı

MHP Kavak ilçe teşkilatı tarafından Ondokuz Mayıs Mahallesi'ndeki bir düğün salonunda gerçekleştirilen programa, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Arslan Kösef, Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sarıcaoğlu, MHP ilçe başkanları, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, MHP gençlik ve kadın kolları üyeleri ile partililer katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan program Kur'an-ı Kerim tilaveti ile devam etti.

BOZKURT İŞARETİYLE ÇIKTI

MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, yaptığı konuşmada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatları doğrultusunda, 31 Mart'ta yapılacak mahalli seçimlerde Cumhur İttifakının adaylarını destekleyeceklerini söyledi.


AYIRMADAN DIŞLAMADAN

Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sarıcaoğlu, bozkurt işareti yaparak çıktığı kürsüde, 31 Mart seçimlerinde başarılı olabilmek için kapı kapı dolaşacaklarını ve hiç kimseyi dışlamayacaklarını ifade etti. Sarıcaoğlu da AK Parti ile MHP arasında 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra temelleri atılan Cumhur İttifakı’nın ülkemiz üzerindeki tüm yanlış hesapları bozarak Türkiye’yi parçalamak isteyenlerin heveslerini kursaklarında bıraktığını söyledi. Cumhur İttifakı’nın sonsuza dek süreceğini kaydeden Sarıcaoğlu şunları kaydetti: "İşte bugün de ülkemiz için çok önemli bir seçime birlikte kol kola gidiyoruz. Kimseyi ayırmadan, dışlamadan kapı kapı birlikte gezerek tüm vatandaşlarımıza hedeflerimizi, ülkümüzü anlatarak 31 Mart’ta başarıya birlikte ulaşacağız. 24 Haziran 2018 Seçimlerinde bütün yanlış hesapları bozan Cumhur ittifakı, bir kez daha ülkemiz üzerinde kaos bekleyenlerin heveslerini kursaklarında bırakacaktır. Cumhur İttifakı’ndan aldığımız güç ile bekamız için çok önemli olan 31 Mart seçimlerinden başarı ile çıkacağımızdan hiç kuşkum yoktur.”


KARARA BAĞLIYIZ

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ise Cumhur İttifakı'nın 15 Temmuz darbe girişimi üzerine devlet, vatan ve millettin bekası için kurulduğuna işaret ederek, "İki parti liderinin aralarında verdiği karar gereği 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Cumhur İttifakı kurulmuştur. Amaç bölücü örgütlere karşı devletin, vatanın ve Türk milletinin bekasıdır. Liderimiz kararını vermiştir. Bizler de Genel Başkanımızın verdiği karara bağlı kalarak 31 Mart mahalli seçimlerinde Cumhur İtifakı'nın ortak adayını destekleyeceğiz. Cumhur İttifakı 31 Mart seçimlerinden sonra da devam edecektir." dedi.
Program, MHP'nin kuruluşunun 50. yılı dolayısıyla hazırlanan slayt gösterimi, katılımcılara tirit ikram edilmesi ve yemek duasının ardından sona erdi.

SIRADAKİ HABER
}