HaberlerMustafa Demir: 'Samsun'u, birlikte yöneteceğiz'

Mustafa Demir: 'Samsun'u, birlikte yöneteceğiz'

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun'un potansiyellerini harekete geçireceklerinin belirterek, 'Samsun'u, Samsun halkıyla birlikte yöneteceğiz' dedi.

Mustafa Demir: 'Samsun'u, birlikte yöneteceğiz'

Seçim çalışmalarını Ladik ilçesinde sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Mustafa Demir, MHP ve AK Parti İlçe teşkilatı, muhtarlar ve vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Demir, Ladik Göl Restoranda düzenlenen kahvaltı programında parti teşkilatlarıyla bir araya geldi. Mustafa Demir’e Ladik Belediye Başkan Adayı Nurhan Yapıcı Özel, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Köstek, AK Parti İlçe Başkanı Recep Dirican ve MHP İlçe Başkan Yardımcısı Ömer Kanoğlu eşlik etti.

ENERJİMİZİ SAMSUN İÇİN HARCAYACAĞIZ

Sıcak karşılamalarından dolayı herkese teşekkür eden Mustafa Demir, “Sizin sevginize ve güveninize layık olmak için çok çalışacağız. Göstermiş olduğunuz bu sevgi üzerimizdeki yükümüzü biraz daha artırdı. Sorumluluğumuzu biliyoruz. Sizler ile birlikte bu şehirde güzel işlere imza atacağız” dedi. Kahvaltı programından sonra İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Demir, hayata geçirecekleri projelerini anlattı. “Bilgi birikimimizi Samsun için kullanacağız” diyen Mustafa Demir, “3 dönem milletvekilliği, 5 yıl komisyon başkanlığı, 2,5 yıl bakanlık yapmış bir kardeşiniz olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da var gücümüzle Samsun için çalışacağız. Enerjimizi Samsun için harcayacağız” şeklinde konuştu.

KOORDİNELİ ÇALIŞMA VURGUSU

İlçe belediye başkanları ile birlikte koordineli bile çalışma yürüteceklerinin altını çizen Demir, “İlçe başkanları ile güçlerimizi birleştireceğiz. Bir ve beraber olursak daha başarılı oluruz. Önemli olan Samsun’a ve Samsunlulara en iyi hizmet sunmaktır. Gece gündüz demeden çalışacağız. Büyükşehir ve ilçelerimizin imkanlarını birleştirerek, en acil olan işlerden başlayarak çalışmalarımıza yön vereceğiz’’ diye konuştu.

Cuma namazını Ladik Merkez Camide kılan Mustafa Demir, cami çıkışı vatandaşlarla sohbet etti.





SIRADAKİ HABER
}