HaberlerSamsunspor HaberleriEfsane olmak böyle bir şey

Efsane olmak böyle bir şey - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık maçı taraftarlarla birlikte izlerken, zaman zaman sevindi, zaman zaman sinirlendi, zaman zaman da üşüdü. Tribünde taraftarlarla birlikte simit yiyen Başkan Uyanık, gelen galibiyetin ardından takımı alkışladı

Efsane olmak böyle bir şey

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Ankara Demirspor maçını taraftarlarla birlikte izledi. Taraftarların büyük ilgi gösterdiği Başkan Uyanık'ın, tribünde  Samsunspor sevdalılarından hiçbir farkı yoktu. Her fırsatta 'Biz de Samsunspor'un taraftarıyız' diyen Başkan Uyanık, maçı izlerken, sevindi, üzüntü, sinirlendi ve üşüdü. Devre arasında simitçiden simit alarak taraftarlarla birlikte simit yiyen Başkan Uyanık, gelen galibiyetin ardından ise tribüne gelen takımını alkışladı.

Başkan Uyanık'ın samimi tavırları, 'Efsane başkan olmak kolay değil' dedirtti. Maç sonrası açıklamalarda bulunan Başkan  İsmail Uyanık, "Formda bir takımdan 3 puan olmak mutluluk verici. Başımız yukarda dik gezeceğiz tüm hafta boyunca galibiyette emeği olan herkesi yürekten kutluyorum" dedi.  

SIRADAKİ HABER
}