HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da 'Ölüm Kavşağı'nda 'acil' inceleme

Samsun'da 'Ölüm Kavşağı'nda 'acil' inceleme - Samsun Haberleri

Haber Gazetesi'nin 'Ölüm Kavşağı' başlığıyla gündeme getirdiği haberin mürakkebi kurumadan aynı noktada trafik kazası meydana geldi. Samsun Valisi Osman Kaymak ve İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Atakum ilçesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı AFAD kavşağında incelemelerde bulundu

Samsun'da 'Ölüm Kavşağı'nda 'acil' inceleme

Atakum İlçesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı ile 928. Cadde’nin kesiştiği AFAD kavşağındaki durumu, Haber Gazetesi gündeme taşıdı. Kavşakta trafik lambasının olmamasından dolayı her gün kaza meydana geldiğini söyleyen vatandaşlar, yetkililere seslenmişti. Vatandaşların 'çare' istediği noktada sabah saatlerinde de biri ağır 4 kişinin yaralandığı trafik kazası meydana geldi. Samsun Valisi Osman Kaymak ve İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, öğle saatlerinde ölüm kavşağında inceleme yaptı.

SİNYALİZASYON BEKLENİYOR

Mahalle sakinleri ve her iki yolu kullanan sürücü ve yayalar ise ölüm kavşağına acil çare getirilmesi isteğini yineledi. Vali Kaymak ve İl Emniyet Müdürü Yavuz'un incelemelerinin ardından Büyükşehir Belediyesi Trafik Daire Başkanlığı'nın harekete geçerek, bölgede acil sinyalizasyon çalışması başlatması bekleniyor.

Erdinç YILDIZ 

SIRADAKİ HABER
}