HaberlerSamsunspor Başkanı Tutu taraftarla bir araya geldi

Samsunspor Başkanı Tutu taraftarla bir araya geldi

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Samsunspor taraftarlarının düzenlediği kahvaltıya katılarak önemli mesajlar verdi.

Samsunspor Başkanı Tutu taraftarla bir araya geldi

Samsunspor: EL ELE VERMELİYİZ

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh, fanatik Samsunspor taraftarı Mehmet Sarıözkan'ın düzenlediği kahvaltıya katıldı. Başkan Tutu burada önemli mesajlar verirken, "Öncelikle şunu belirtmek isterimki, bu organizasyondan sabah bir telefon konuşmasında haberim oldu ve geldim. Burada Samsunspor başkanı olarak değil Samsunspor taraftarı olarak bulunuyorum. Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Neler yapmamız gerektiğini artık herkes biliyor. Bir tane Samsunspor var. Hepimiz de bunun bir parçasıyız. Hep birlikte el ele vereceğiz. Pazar günü, bir dahaki hafta, sonraki hafta elimizden geleni yapacağız ve inşallah ligde kalacağız" diye konuştu.

ÖNÜMÜZDE 3 MAÇ VAR

Başkan Tutu, "Kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak tamamen ligde kalmaya odaklanmalıyız. Hepimizin bir amacı var o da takımımızın iyi olması. Pazar günü de inşallah güzel bir sonuç alırız. Geçmiş yıllarda da böyle sıkıntılı durumlarda kaldık. Adana'yla berabere kalıp lige tutunduk, sonraki sezon Gaziantep'i deplasmanda yenip, ligde kaldık. Giresunspor maçı çok kritik ama dünyanın sonu olmayacak çünkü önümüzde iki maç daha var. Sonuna kadar mücadele etmeliyiz. Taraftarlarımızın da bu süreçte üç maçı da baz alarak desteklerini vermesi gerekiyor. İyi bir hocamız, iyi bir oyuncu grubumuz var. Sonuna kadar herşeyi zorlayacağız" dedi.

Selçuk KAYA

Herkes maça gelsin

Kahvaltıyı organize eden Samsunspor taraftarı Mehmet Sarıözkan, "Öncelikle burada olan herkese teşekkür ediyorum. Benim amacım pazar günkü kritik Giresunspor maçı öncesi taraftarları ve basın mensuplarını bir araya getirerek, karşılaşmanın önemini herkesin anlamasını sağlamaktı. Başkanımız Erkurt Tutu ve yardımcısı Ömer Çoruh da buraya gelip bizleri mutlu etti. Tüm taraftarlar bu maçın önemini anlamalı ve stada gelerek takımını desteklemeli. Benim bir Samsunspor taraftarı olarak tek isteğim bu" dedi.

Görevimizi yapacağız

Samsunspor Taraftarlar Derneği (Söğütlübahçe) Onursal Başkanı Ümit İrem, "Başkana, yönetime sosyal medyadan hakarette bulunanlar var. Ama herkes çektiği sıkıntıyı bilir. Bizler Samsunspor Taraftarlar Derneği olarak üzerimize düşeni sonuna kadar yapacağız. Tüm Samsunspor taraftarlarını maça bekliyoruz. Şimdi köstek olma değil destek olma zamanıdır" dedi.

Taraftarlara seslendi

Şehzadeler Taraftar Grubu Başkanı Ali Haliloğlu, "Tüm kavgaları bir kenara bırakma zamanı geldi. Samsunluların tribünde yerini alması lazım. Pazar günkü Giresunspor maçı çok önemli. Önce bir ligde kalalım sonra yönetim mi kötü, hoca mı kötü, oyuncular mı kötü bunları değerlendiririz. Ancak şu anda takımımızı sahiplenme ve destekleme zamanı. Tüm kavgaları bir kenara bırakıp bu takımı desteklemeliyiz" dedi.

Formamız ligde kalır

Şirinler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Mehmet Soykan, "Zorlu bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde burada hep birlikte olarak, tek yürek olduğumuz gösteriyor. Bizim görevimiz tribünden desteği sonuna kadar vermek. Yönetimde ne olmuş, takımda ne olmuş, kim kime küsmüş, artık çok önemil değil. Biz bu sevdaya gönül verdik. Kalan 3 haftada alabildiğimiz kadar puan alacağız ve ligde kalacağız. Burası Samsunspor, buranın mazisi var, ismi var. Bu takımın forması ligde kalır" dedi.

Stat dolacaktır

Samsunspor Taraftarlar Derneği Tribün Lideri Melih Demirbaş, "Bu zor süreci birlik ve beraberlikle atlatacağız. Giresunspor maçı belkide bir sezon boyunca oynanacak en önemli maç. Şampiyonlar Ligi final maçı desek yeri var. Tüm taraftarlarımız maça davet ediyorum. Stadın da tamamen dolacağını düşünüyorum. Bir de maraton tribününde güzel bir koreografi yapılacak. Bununla ilgili uyarılar yapıldı, tüm gelenlerden uyarıları dikkate almalarını istiyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}