HaberlerSamsun HaberleriSamsun Valisi Osman Kaymak incelemelerde bulundu

Samsun Valisi Osman Kaymak incelemelerde bulundu - Samsun Haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın Samsun'da halka seslenecek. Saat 16.00'da gerçekleşecek miting için Samsun'da güvenlik önlemleri artırıldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile birlikte miting alanında incelemelerde bulundu.

Samsun Valisi Osman Kaymak incelemelerde bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın  Samsun'da halka seslenecek. Saat 16.00'da gerçekleşecek miting için Samsun'da güvenlik önlemleri artırıldı.  Samsun Valisi Osman Kaymak,  İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile birlikte miting alanında incelemelerde bulundu.

Saat 16.00'da Cumhuriyet Meydanı'nda halka seslenecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan için  Samsun'da hazırlıklar devam ediyor. Meydanın çevresi ve yol kenarları bariyerlerle çevrilirken meydan içerisinde ise özel harekat polisleri kontrollerde bulundu. Atatürk Bulvarı'nın kavşak noktalarına da  AK Parti flamaları asıldı. Yol kenarında ise Türk bayrağı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti bayrakları asıldı.

Miting için  Samsun Valisi Osman Kaymak, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile birlikte Cumhuriyet Meydanı'nda alınacak güvenlik tedbirleriyle ilgili incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğanın 3 Mart tarihinde yapacağı ziyaret öncesi Samsun Emniyet Müdürlüğü miting için il genelinde üst düzeyde güvenlik önlemleri aldı.

 

SIRADAKİ HABER
}