HaberlerHemşireler için sertifika programı

Hemşireler için sertifika programı

VM Medical Park Samsun Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifika Programı'nda konuşan Hastane Başhekimi Dr. Adem Dirican, 'Yoğun bakım ünitesi ancak iyi eğitim almış, özellikli alanların detaylarına hakim hemşirelerimiz tarafından yürütülebilir' dedi

Hemşireler için sertifika programı

VM Medical Park Samsun Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifika Programı başladı. Programın açılışında konuşan Hastane Genel Müdürü Dr. Hakan Özcan, “Alanında uzman hekimlerimiz ve deneyimli hemşirelerimiz ile yoğun bakım ünitelerimizdeki tecrübelerimizi sizlere aktarıyor olmak gurur verici. VM Medical Park Samsun Hastanesi olarak, yıllardır olduğu gibi, akademik gelişiminize katkı sağlıyor olmaktan dolayı mutluyuz ve her zaman yanınızdayız” diye konuştu.

HAYATINIZA IŞIK SAÇSIN

Hastane Başhekimi Dr. Adem Dirican ise yoğun bakımın önemine dikkat çekerek, “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifika Programı bizler için çok önemli. 10. yılımızda kapasitemizi ve yatak sayımızı da artırarak 3. basamak yoğun bakım hizmeti vermekteyiz. Yoğun bakım ünitesi gibi bir departmanı ancak iyi eğitim almış, özellikli alanların detaylarına hakim hemşirelerimiz tarafından yürütülebilir. VM Medical Park Samsun ailesi olarak aramıza hoş geldiniz, eğitimin ve öğrenmenin heyecanının hayatınıza ışık saçmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü Nagihan Şimşek, kurs hakkında bilgiler vererek, başarı temennisinde bulundu.

 

SIRADAKİ HABER
}