HaberlerAli Kılıç'tan, işadamlarına söz: 'Yeter ki Terme'ye yatırım yapın'

Ali Kılıç'tan, işadamlarına söz: 'Yeter ki Terme'ye yatırım yapın'

Terme'de Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, işadamlarına, Sakarlı İhtisas OSB'nin kurulması başta olmak üzere her türlü desteğin sözünü vererek, 'Yeter ki Terme'ye yatırım yapın' dedi

Ali Kılıç'tan, işadamlarına söz: 'Yeter ki Terme'ye yatırım yapın'

Terme'de Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında işadamlarıyla bir araya geldi. İlk olarak Terme Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TSO) ziyaret eden Ali Kılıç, Genç İşadamları Derneği üyeleri ile de kahvaltıda buluştu. Kılıç, Terme TSO'yu ziyaretinde Başkan Ahmet Ekmekçi'den işadamları olarak yaşadıkları sorunları dinledi.

ZORLAŞTIRAN DEĞİL KOLAYLAŞTIRAN ANLAYIŞ

Kılıç, işadamlarının, 'Önümüzün açılmasını istiyoruz' ifadeleri üzerine, "Belediye başkanı olmam halinde en önemli hamlelerimden birisi de siz değerli işadamlarımızın, yatırımcılarımızın önünü açmak olacaktır. Sizlerin tüm işlerinizi zorlaştıran değil kolaylaştıran bir anlayışta olacağımızın sözünü veriyorum" diye konuştu.

EL ELE VERMEK ZORUNDAYIZ

"Birlikten güç doğar" diyen  Ali Kılıç, "Terme'yi bir üst lige çıkartmak için el ele vermek zorundayız. İlçemizin istihdama yönelik kalkınması için sizden gelecek olan her türlü öneriye, düşünceye açığız. Projelerimizi sizinle istişare halinde hayata geçireceğiz. Örneğin; turizm bölgelerini sürekli canlı tutacak projelerimiz var. Bunları yaparken sizlerden de görüş alacağız" şeklinde konuştu.

SAKARLI İHTİSAS OSB EN KISA ZAMANDA

Ali Kılıç ayrıca, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Ar ve MHP İlçe Başkanı Hüseyin Yüksel ile birlikte Terme Genç İş Adamları Derneği üyesi işadamlarıyla da kahvaltıda bir araya geldi. Dernek Başkanı Mustafa Celebi ile üyelere seslenen Ali Kılıç, "Terme'de istihdamı artırmak için her türlü gayret ve çabanın yanında olacağız. Sakarlı bölgesinde kurulması planlanan İhtisas OSB için hem yerel hem de siyasi iradeyi sonuna kadar kullanacağım. Bu bölge, sizlerin de istediği gibi en kısa sürede İhtisas OSB'ye dönüşecek. Sizler yeter ki yatırım yapın, istihdam oluşturun, biz de sizin hizmetinizde olalım" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}