HaberlerMustafa Demir: 'Sağlıkta kalite artacak'

Mustafa Demir: 'Sağlıkta kalite artacak'

Gazi Devlet Hastanesi personeli ile buluşan Cumhur İttifakı'nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, 'Sağlıkta çalışma ve hizmet kalitesinin artması için projelerimiz olacak' dedi

Mustafa Demir: 'Sağlıkta kalite artacak'

Samsun'da Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Gazi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Emine Sehmen ve hastane personeli ile bir araya geldi. Derebahçe Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen programa ayrıca İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok, Kamu Hastaneleri Birliği Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Kılınç, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Betül Zer, AK Parti İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir de katıldı.

FİZİKİ ŞARTLAR İYİLEŞTİRİLECEK

Programda konuşma yapan Demir, Gazi Devlet Hastanesinin Samsun'un en köklü sağlık kuruluşlarından birisi olduğunu belirterek, "Özverili çalışmalarından dolayı Gazi Devlet Hastanesi başhekimimiz başta olmak üzere tüm personeli kutluyorum" dedi. Milletvekili yaptığı dönemlerde özellikle sağlık altyapısına yönelik önemli çalışmalara imza attığını vurgulayan Demir, "En son bildiğiniz üzere Çarşamba Devlet Hastanesini açtık. Gazi Devlette fiziki mekan anlamdaki sıkıntılarınızı, tadilat süreçlerini çok iyi biliyorum. Buna karşın fedakarca çalıştığınızı da biliyorum. Belediye başkanı seçildikten sonra sağlık kurumlarımızdaki çalışma şartları ve fizik şartların iyileştirilmesi yönünde önemli çalışmalarımız olacak. Böylece sağlık hizmetlerindeki kaliteyi de artırmış olacağız" diye konuştu.

YAPTIKÇA BİTMİYOR ÖNÜ AÇILIYOR!

Yerel seçimlere de değinen Mustafa Demir, "Siyaseti bir kenara koyalım. 60 yaşına yaklaştım. 5 evladım, 6 torunum var. İnanın hiçbirini göremiyorum şu anda. 95 gündür seçim kampanyasındayım. Çünkü bizim talip olduğumuz yolların çalışma şekli ve tarzı, hedefi çok net, çok kararlı olmalı ve kesinlikle gelecek vizyonu taşımalı. Sorumluluk duygusuyla, tüm veri ve bilgi kaynaklarını, potansiyelleri, imkanları çok iyi değerlendirme yapısına, sistemine sahip olmalıyız ki bunları geleceğe kanalize edebilelim. O kadar şey var ki yaptıkça bitmiyor, yaptıkça önü açılıyor. Böyle bir profili, böyle bir çalışma tarzını o zaman önümüze koymak durumundayız. Bu kararlılıkla yoldayız" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}