HaberlerErdoğan Tok: 'Mutlak başarı kadınlarla olur'

Erdoğan Tok: 'Mutlak başarı kadınlarla olur'

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kadınların içerisinde olmayacağı hiçbir çalışmanın mutlak başarıya ulaşamayacağını söyledi

Erdoğan Tok: 'Mutlak başarı kadınlarla olur'

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Tok mesajında, İlkadım Belediyesi olarak geliştirdikleri ve hayata geçirdikleri her projede kadınlara ayrıcalıklı hizmet sunduklarını ifade etti.

HER PROJE YER VERİYORUZ

Kadınların toplumsal hayattaki yerini ve önemini iyi bildiklerini ve bu kapsamında hizmet ettiklerini ifade eden Başkan Tok, “Belediye olarak, toplumun temelini oluşturan aile kurumun temel taşı, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu kadınlara her projede yer veriyoruz. Kadın mutlu olursa, aile mutlu olur, aile mutlu olursa toplum mutlu olur. Kültür merkezlerimizde 6 bine yakın kadın çeşitli branşlarda kurs görmekte ve el becerileri kazanmaktadır. Kadınlarımız için mutlu ve huzurlu bir aile tesis etmek için Aile Okulu eğitim seminerlerimizi ve söyleşilerimizi sürdürmekteyiz. Yine mahallerde parklarda oluşturduğumuz alanlarda kadınlar fitness kondisyon aletleri ile sağlıklı yaşam için spor yapabilmektedir” ifadelerine yer verdi.

SIRADAKİ HABER
}