HaberlerSamsunspor HaberleriYılport Samsunspor'da kritik viraj

Yılport Samsunspor'da kritik viraj - Samsunspor Haberleri

Teknik Menajer Yücel Uyar, 5 maçlık galibiyet serisinin ardından Kastamonuspor önünde kritik bir viraja çıkacaklarını belirterek, 'Ligdeki her maç gibi zor olacak. Ancak hata yapmak istemiyoruz. Kazanıp döneceğiz' dedi

Yılport Samsunspor'da kritik viraj

KAYIPSIZ GEÇMELİYİZ

Yılport Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, Kastamonuspor 1966 maçının kritik bir viraj olduğunu söyledi. Uyar, "5 maçlık galibiyet serimiz var. Kastamonuspor maçının ardından da iki maçımızı içeride oynayacağız. Tüm bunlar düşünüldüğünde Kastamonuspor karşılaşması büyük önem taşıyor. Bu virajı kayıpsız dönerek, kalan 9 haftada şampiyonluk şansımızı daha da artırmak istiyoruz" diye konuştu.

FUTBOLUMUZ YÜKSELİYOR

Deneyimli futbol adamı, "5 maçlık galibiyet serisiyle birlikte takımın oynadığı oyunda gözle görülür yükseliş bizleri de memnun ediyor. Takımımızda Okan'ın cezası ve Erhan'ın sakatlığı dışında eksik yok. Hafta içi oynadığımız Bodrumspor maçını da hemen unutarak Kastamonu'ya konsantre olmaya başladık. Teknik ekibimiz ve oyuncu grubumuz durumun ciddiyetinin farkında ve ona göre çalışıyor. Samsun'a mutlu döneceğiz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}