HaberlerSamsun HaberleriASRİAD'dan 'Dijital Türkiye' hamlesi

ASRİAD'dan 'Dijital Türkiye' hamlesi - Samsun Haberleri

ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, 'Dijital Türkiye' kapsamında dijital dönüşüm ofisinin Samsun'a kazandırılması için çalışmaların sürdüğünü ifade etti

ASRİAD'dan 'Dijital Türkiye' hamlesi

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, 'Dijital Türkiye' kapsamında dijital dönüşüm ofisinin Samsun'a kazandırılması için bir dizi görüşme gerçekleştirdi. Okudan, projenin Samsun'a büyük değer katacağını dile getirdi. Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak'ı ziyaret eden ASRİAD heyeti, adına açıklamalarda bulunan Okudan, 'Dijital Türkiye' kapsamında dijital dönüşüm ofisinin Samsun'a kazandırılması için yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

ONUR DUYARIM

Başkan Furkan Okuda'nın yanı sıra ziyarette yönetim kurulu üyeleri Mustafa Kılıç, Semih Şener, Mehmet İnel, Ali Öztürk ve Emre Eker de konunun hızlandırılabilmesi için gerekli çalışmaları anlattı. Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak, bölgede yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vererek, dijital dönüşüm merkezinde yapılması planlanan çalışmalara benzer çalışmaları olduğunu anlattı. Çolak, çalışmasının şehre değer katacağını dile getirerek, projede çalışmaktan onur duyacağını ifade etti.

SIRADAKİ HABER
}