HaberlerYusuf Ziya Yılmaz: 'Hizmet için çırpınıyorlar'

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Hizmet için çırpınıyorlar'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, '31 Mart'ta 'Bizim Mustafa, bizim Halit, bizim Erdoğan, bizim Hasan, bizim İbrahim' gibi isimler önemli değil, Cumhur İttifakı'nda hizmet için çırpınan insanlarımız aday' dedi

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Hizmet için çırpınıyorlar'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ilçesinde 31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdürdü. Yılmaz, ilk olarak Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Halit Doğan, İlçe Başkanı Taner Özden ile birlikte eski pazar yeri esnafıyla sabah kahvaltısında buluştu. Ardından, MHP İlçe teşkilatının da katılımıyla esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi.

SAMSUN ve TÜRKİYE KALKINACAK

Ziyaretlerde açıklamalarda bulunan Milletvekili Yılmaz, Çarşamba ilçesinin diğer ilçeler gibi büyük bir kalkınma ve yatırım sürecine girdiğini, 31 Mart seçimlerinden sonra hız kesmeden hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi. AK Parti'de bayrak değişimlerinin doğal bir süreç olduğunu, sadece 'Halka, vatana hizmetin' ön planda olduğunu ifade eden Yılmaz, "Cumhur İttifakı kadrolarında mevki makam hiç önemli değildir. En iyi hizmeti yapmak, halkla kucaklaşmak, onların sorunlarını gidermek, kalkınmanın önünü açmak, ilçesi, şehri için faydalı bir yönetici olmak, hakkı, hukuku gözetmek dışında hiçbir düşünce yoktur. Biz büyük hedefler ortaya koyan Türkiye için yola çıkan Cumhur İttifakı'nın halkımızın vekalet verdiği birer siyasetçileriyiz. Aldığımız sorumluluğun vebalini bilen, ona göre hareket etmeye çalışan göreve talip insanlarız. Halkımızın içinden gelen, onlardan biriyiz. Adaylarımız mahallelerimizdeki komşumuz, çayını içtiğimiz, sohbet ettiğimiz, dertlerimizi, sevincimizi paylaştığımız, her sabah selam verdiğimiz insanlarımız. 31 Mart'ta 'Bizim Mustafa, bizim Halit, bizim Erdoğan, bizim Hasan, bizim İbrahim' isimler önemli değil, Cumhur İttifakı'nda hizmet için çırpınan insanlarımız aday. El ele vererek, Samsun ve Türkiye’yi kalkındıracağız” diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}