HaberlerCHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel: 'Adayımız Demirtaş'tır'

CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel: 'Adayımız Demirtaş'tır'

CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, 'Adayımız Demirtaş'tır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kimse, trafolara kedi gireceğini düşünüp, hayal kurmasın' dedi

CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel: 'Adayımız Demirtaş'tır'

Millet İttifakı İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş, CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, teşkilat başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

ZAFER BİZİM OLACAK

Millet İttifakı'nın adayı olarak teşkilat başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile koordineli bir çalışma yürütmek istediğini belirten Demirtaş, "Ben 'Millet İttifakı'nın adayıyım. Bu seçin hak ile hukukun, haksızlıklar ile hukuksuzlukların seçimidir. Saha da her anlamda aktif ve etkili olmalıyız. Emekleriniz, iyi niyetiniz ve hoşgörünüz sebebiyle sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu zafer bizim olacak" diye konuştu.

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN

Sahada her anlamda aktif ve etkili olmanın mücadelesini 1 Nisan sabahına kadar vereceklerini ifade eden Başkan Fatih Türkel ise, “Önümüzdeki seçimler hafife alınacak bir seçim değil, çok önemli bir dönemeçtir. Sayın Demirtaş'ın da dediği gibi hak ile hukukun, haksızlıklar ile hukuksuzlukların ayırt edileceği bir seçimdir. Öte yandan şunun da bilinmesini, duyulmasını isterim. Bu seçimde trafolara kedi sıkışacağını umanlar var. O trafolara kimse kedi sıkıştıramayacak. Çünkü biz, Demirtaş'a desteklerimizi açıkça beyan ettik ve bundan hiçbir şüphemiz yok. Oy veren seçmen üzerinde eğer böyle bir algı oluşturmaya çalışanlar var ise buradan tekrarlıyorum. Demirtaş, bizim yani Millet İttifakı'mızın adayıdır. Biz bütün kalbimizle ona destek verecek, sahada ekiplerimizle çalışacak ve 31 Mart'ta o sandığa sahip çıkacağız. CHP’li seçmenin sandık bilinci oldukça yüksektir. Tüm CHP’li dostlarımız sandık başına gidecek ve hem sandığına hem oyuna sahip çıkacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

BU BİZİM İŞİMİZ

Demirtaş daha sonra eşi Lütfiye Demirtaş ile birlikte mahalle ve site ziyaretleri yaptı. Hürriyet Mahallesi'nde Cengiz Assan’ın kahvaltı programında vatandaşlarla bir araya gelen Demirtaş, ardından eski Sanayi Sitesi, İlyasköy Mahallesi, Mevlana Caddesi, Duruşehir Armada ve Başakşehir’de vatandaşlarla ve esnafla buluştu. Ziyaretlerde konuşan Demirtaş, “Sosyal belediyecilik bizim işimiz. Sosyal belediyecilik noktasında planladığımız projelerimiz var. Şiddet mağduru kadınlarımız için 'Anaocağı Kadın Sığınmaevi' projesini İlkadım’a kazandıracağız. Onlara yönelik her türlü şiddetin karşısında dimdik duracağımızın sözünü buradan sizlere veriyorum. 'Ata Yaşam Merkezi' ile yaşlılarımız sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Çok önemsediğimiz, bizleri de manevi olarak huzura erdirecek bir proje olan Ata Yaşam Merkezi, 150 adet müstakil evlerden oluşacak” ifadelerini kullandı.

 

SIRADAKİ HABER
}