HaberlerKasapoğlu antrenörlerle buluştu

Kasapoğlu antrenörlerle buluştu

2019 Yılı Antrenör bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi. Kasapoğlu toplantıda antrenörlerle fikir alışverişinde bulundu

Kasapoğlu antrenörlerle buluştu

 Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörlerle İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu değerlendirme toplantısında biraraya geldi. Canik Atatürk Spor Salonu'nda Kasapoğlu başkanlığında düzenlenen toplantıda 2019 yılının değerlendirmesi yapılarak gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde genel durum ve başarı değerlendirmesi yapıldı.
Toplantının öncelikli gündem maddesi antrenörlerin sorunları ve çözüm önerileri oldu. Antrenörlerin sorun ve çözüm önerilerini dinleyen Kasapoğlu, sporu tabana yayacak uzun vadeli plan ve özel programlar ile sporun geliştirilerek yaygınlaştırılması ve sporun aktif bir yaşam tarzı haline getirilmesi gibi konularda antrenörler ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı, Samsun’da sporu her branşta zirveye taşımak için yapılacak gerekli çalışma, program ve ihtiyaçların belirlenmesi ile tamamlandı.

SIRADAKİ HABER
}