HaberlerSamsun HaberleriRektör Sait Bilgiç'ten öğretim üyelerine: 'Öğretmek isteğiniz daim olsun'

Rektör Sait Bilgiç'ten öğretim üyelerine: 'Öğretmek isteğiniz daim olsun' - Samsun Haberleri

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri ve araştırma görevlilerini ziyaret etti.

Rektör Sait Bilgiç'ten öğretim üyelerine: 'Öğretmek isteğiniz daim olsun'

Ziyarette Rektör Sait Bilgiç'e Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Birol Elevli ve Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Erdal Kılıç eşlik etti. Bölüm Başkanı Prof. Dr. Erdal Kılıç tarafından yaşanan gelişmeler, projeler, teknikler ve uygulamalar hakkında bilgilendirilen Rektör Sait Bilgiç, bölüm adına öneri, istek ve talepleri dinleyerek ellerinden gelen yardımı yapacaklarını ifade etti.

ÇALIŞMA ARZUNUZ DAİM OLSUN

Araştırma görevlileriyle tanışan Prof. Dr. Sait Bilgiç, ekibin faaliyetleri konusunda duyduğu memnuniyetini dile getirerek, 'Güzel bir enerjiniz var, farklı bölgelerden gelen insanların oluşturduğu bu ekipte öğretmek isteği hep daim olsun. Barakalarda öğrenim gören insanlar var, mekânın hiçbir önemi yok, yeter ki sizi başarıya taşıyacak olan, çalışma arzunuz daim olsun' şeklinde konuştu.

Ziyaretin devamında Rektör Bilgiç ve beraberindekiler, Bilgisayar Mühendisliği Bölümüne ait Kriptoloji Laboratuvarı, Siber Güvenlik Laboratuvarı ve diğer laboratuvarları gezerek incelemelerde bulundu. Ziyareti sırasında laboratuvarda bulunan öğrencilerle bir süre sohbet edip, bölüm hakkında konuşarak, istek veya taleplerinin olup olmadığını soran Prof. Dr. Bilgiç öğrencilere öğrenim hayatlarında başarı dileklerinde bulundu.
Ziyaret sonrasında Bilgisayar Mühendisliği ekibiyle hatıra fotoğrafı da çektiren Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç, üniversite yönetimi olarak teknolojinin öneminin farkında olduklarını dile getirerek ekibe çalışmalarında başarılar diledi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

'Başkan İsmail Uyanık'tan ince mesaj

1 'Başkan İsmail Uyanık'tan ince mesaj

Yüksel Yıldırım: 'Daha ne yapalım!'

2 Yüksel Yıldırım: 'Daha ne yapalım!'

Samsun'da korkunç kaza! 1 ölü

3 Samsun'da korkunç kaza! 1 ölü

Protokolde büyük sevinç

4 Protokolde büyük sevinç

Silahlı kavga: 1 Ölü

5 Silahlı kavga: 1 Ölü

Samsun'da cinsel içerikli kaçak ürünler ele geçirildi

6 Samsun'da cinsel içerikli kaçak ürünler ele geçirildi

Şampiyonluk golü gibi

7 Şampiyonluk golü gibi

Samsunspor-Bayrampaşa maçının geniş özeti

8 Samsunspor-Bayrampaşa maçının geniş özeti

10'un adı Bahattin

9 10'un adı Bahattin

Yatan kalkmadı

10 Yatan kalkmadı


SIRADAKİ HABER
}