HaberlerNecattin Demirtaş: 'Gençlerin abisi olacağım'

Necattin Demirtaş: 'Gençlerin abisi olacağım'

Millet İttifakı İYİ Parti İlkadım Belediye Bakan Adayı Necattin Demirtaş, 'Gençlerin, Necattin başkanları değil Necattin abileri olacağım' dedi

Necattin Demirtaş: 'Gençlerin abisi olacağım'

Millet İttifakı İYİ Parti İlkadım Belediye Bakan Adayı Necattin Demirtaş, esnaf ve hemşehri dernekleri ziyaretlerine devam ediyor. Gülsan Sanayi Sitesi ve 56’lar esnafını ziyaret eden Demirtaş, daha sonra Kavak Çalbaşı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri ve üyeleriyle bir araya geldi.

ÖNCELİĞİMİZ GENÇLERİMİZ

Ziyaretlerde konuşan Demirtaş, “İlkadım’da her yörenin kültürünün yaşatıldığı, birlik ve beraberliğin örnek olduğu çalışmalar hayata geçireceğiz. Bunu birlikte başaracağız. Makamlar gelip geçici, önemli olan gönül birlikteliği. Her zaman ifade ettiğim gibi önceliğimiz gençlerimiz. Gençler bizim geleceğimiz, geleceğimize sahip çıkacağız. Gençler için çok önemli projelerimiz olacak. Gençlerimiz için hazırladığımız İlkadım Gençlik ve Spor Merkezi projesinin müjdesini sizlere vermek istiyorum. Bu merkez şehrin ulaşılabilirliği kolay bir lokasyonunda olacak ve bu sayede herkesin spor yapmaya imkan bulacağı bir alan haline gelecek” şeklinde konuştu.

ÜCRETSİZ DERSHANE SÖZÜ

Demirtaş, “Yapacağımız projelerle gençlerimizin hayat yolundaki engellerini ortadan kaldıracağız. Ücretsiz e-dershane kuracak ve ücretsiz eğitim haklarını teslim ederek, İlkadım'da eğitim kalitesinin artmasına katkıda bulunacağız" dedi. Demirtaş, mahalle gezilerinde gençlerin kendisine ilettiği güven ve sevgiden çok heyecanlandığını da belirterek, "Bu güven ve sevgiyi boşa çıkarmayacak, onların Necattin başkanları değil, Necattin abileri olacağım" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}