HaberlerGaziantep HaberleriObezite cerrahisi ile kilolarından kurtulmaya başladı

Obezite cerrahisi ile kilolarından kurtulmaya başladı - Gaziantep Haberleri

Gaziantep'te yaşayan 36 yaşındaki Yasemin Özboz, yıllardır mücadele ettiği fazla kilolarından Özel Hastem Hastanesinde gerçekleştirilen obezite cerrahisi ile kurtulmaya başladı.

Obezite cerrahisi ile kilolarından kurtulmaya başladı

Yıllardır kilolarından şikayetçi olan Yasemin Özboz, yıllarca mücadelesine rağmen fazla kilolarından kurtulamadı. Her geçen gün daha da kilo alan Yasemin Özboz, yaptığı diyetlere rağmen kilo vermeyi başaramadı. Hastane hastane dolaşan Yasemin Özboz, gittiği bir merkezde ise mide katlama olarak da bilinen 'plikasyon' tedavisi yaptırdı. Fakat eskisine oranla daha da fazla kilo almaya başlayan talihsiz kadın, yaptığı araştırma ve tavsiyelerin ardından Özel Hatem Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Emin Yılmaz'a başvurdu. Revizyon cerrahisi uygulanan Yasemin Özboz, kilo vermeye başladı. 150 kilo olan Özboz, bir ayda 18 kilodan kurtuldu. Başarılı operasyon sonrası sağlığına kavuştuğu için mutluluğunu dile getiren Yasemin Özboz 'Yıllardır fazla kilolarımdan ötürü çok şikayetçiydim, .bu durum yaşam kalitemi oldukça kötü, olumsuz yönde etkiliyordu. Kilolarımdan kurtulmak için plikasyon (mide katlama) operasyonu yaptırdım. Kilo vermeyi hayal ederken, hayal kırıklığına uğradım. Tam tersi kilo aldım. Bunun üzerine araştırmalarda bulundum. Tavsiyeler üzerine Dr. Emin Yılmaz bey'i tercih ettim. Ameliyatım çok iyi geçti , kısa sürede ayağa kalkıp yürüyebildim. 1 ayda sağlıklı bir şekilde 18 kilogram verdim. Kendimi çok iyi hissediyorum, çok mutluyum' diye konuştu.
Özboz, ameliyatını başarılı bir şeklide gerçekleştiren Dr. Emin Yılmaz, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına da teşekkür etti.EN ÇOK OKUNANLAR

'Başkan İsmail Uyanık'tan ince mesaj

1 'Başkan İsmail Uyanık'tan ince mesaj

Yüksel Yıldırım: 'Daha ne yapalım!'

2 Yüksel Yıldırım: 'Daha ne yapalım!'

Samsun'da korkunç kaza! 1 ölü

3 Samsun'da korkunç kaza! 1 ölü

Samsunspor-Bayrampaşa maçının geniş özeti

4 Samsunspor-Bayrampaşa maçının geniş özeti

Protokolde büyük sevinç

5 Protokolde büyük sevinç

Silahlı kavga: 1 Ölü

6 Silahlı kavga: 1 Ölü

Samsun'da cinsel içerikli kaçak ürünler ele geçirildi

7 Samsun'da cinsel içerikli kaçak ürünler ele geçirildi

Şampiyonluk golü gibi

8 Şampiyonluk golü gibi

10'un adı Bahattin

9 10'un adı Bahattin

Yatan kalkmadı

10 Yatan kalkmadı


SIRADAKİ HABER
}