HaberlerYusuf Ziya Yılmaz: 'Ellerini ovuşturanlara fırsat vermeyeceğiz'

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Ellerini ovuşturanlara fırsat vermeyeceğiz'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Çevremizde, içte ve dışta sürekli ellerini ovuşturarak bekleyenler var. Bunlar olduğu sürece Türkiye'deki her seçim bir beka meselesidir. Onlara fırsat vermeyeceğiz' dedi

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Ellerini ovuşturanlara fırsat vermeyeceğiz'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı ilçesinde 31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdürdü. Yılmaz, Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül, İlçe Başkanı İsmail Yaman, İl Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Kara ile birlikte Seçim Koordinasyon Merkezi'nde partililer ve vatandaşlarla buluştu. Daha sonra Yenidoğan, Kuşcağız ve Fındıklı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Yılmaz, Cumhur İttifakı adayları için destek istedi.

HERKESİN HEDEFİNDEYİZ

Programlarında açıklamalarda bulunan Milletvekili Yılmaz, Salıpazarı'nın son yıllarda gerçekleşen yatırımlar ve çalışmalar ile büyük bir değişim, gelişim yaşadığını, yeni dönemde hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi. Yılmaz, "Yerelden başlayarak Cumhur İttifakı'nın güç kaybetmesi hesabını yapanlar, umduklarını bulamayacaklar. Halkımız, hiçbir zaman yönetimini onlara teslim etmeyecek. Ülkemiz şu an herkesin hedefinde. Boyun eğmeyen, sürekli güçlenen, söz sahibi konuma gelen, geleceğe emin adımlarla ilerleyen bir Türkiye tablosu oluştu. Dünyanın tüm güçleri, var güçleriyle saldırıyor. Her türlü hesabın, güç oyunlarının, yıkma, bölme faaliyetlerinin olduğu bir süreçte 31 Mart'ın beka meselesi olmaması mümkün mü? Terör örgütleri, 31 Martı bekliyor, kirli hesapları olanlar bu tarihe odaklanmış. Çevremizde, içte ve dışta sürekli ellerini ovuşturarak bekleyenler var. Bunlar olduğu sürece Türkiye’deki her seçim bir beka meselesidir. Onlara fırsat vermeyeceğiz. Cumhur İttifakı güçlü bir şekilde ülke yönetiminde olmalı” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}