HaberlerKahya Koltuk ve Sandalye yoğun ilgi görüyor

Kahya Koltuk ve Sandalye yoğun ilgi görüyor

TÜYAP Samsun 4. Mobilya Dekorasyon Fuarı'nda görkemli bir stant açan Kahya Koltuk ve Sandalye, birbirinden özel ürünleri ile ziyaretçileri kendisine hayran bırakıyor. Kahya Koltuk ve Sandalye İşletme ortaklarından Metin Kahya, 'Hem ürün kalitemiz hem de fuar çalışmalarımızla her geçen gün daha fazla tanınıyoruz' dedi

Kahya Koltuk ve Sandalye yoğun ilgi görüyor

34 yıl önce sandalye çeşitleri ile faaliyete başlayan Kahya Koltuk ve Sandalye, ürün gamına 11 yıl önce birbirinden özel koltuk çeşitlerini de ekleyerek ürün yelpazesini genişletti. Yıllar önce Hasan Kahya ve Hüseyin Kahya kardeşler yöneticiliğinde kaliteli ve şık ürünler üretme politikasıyla yola çıkan Kahya Koltuk ve Sandalye, bugün Metin Kahya ve Mustafa Kahya liderliğinde ikinci kuşak olarak hizmet vermeye devam ediyor. Ürün gamını tanıtmak ve tedarikçi firmalarla bir araya gelmek için Samsun 4. Mobilya Dekorasyon Fuarı’na katılan Kahya Koltuk ve Sandalye, yoğun ilgi görmenin mutluluğunu yaşıyor.

HER GEÇEN GÜN DAHA FAZLA TANINIYORUZ

Samsun 4. Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda bulunmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden işletme ortaklarından Metin Kahya, “Mobilya Dekorasyon Fuarı’na bu yıl üçüncü kez katılıyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştık. Müşterilerimiz, bayiliklerimiz aracılığı ile Kahya Koltuk ve Sandalye ayrıcalığını yaşıyor. Bayilerimizin çözüm ortağı olduğumuzu ve Kahya Koltuk ve Sandalye’nin imalatçı tarafının da bilinmesi adına fuara katıldık. Hem ürün kalitemiz hem de fuar çalışmalarımızla her geçen gün daha fazla tanınıyoruz” dedi.

SAĞLIKLI VE DAYANIKLI

İmalatçı bir firma olduklarını dile getiren Kahya, “İlk kurulduğunda sadece sandalye üreten firmamız, yıllar önce ürün gamına koltuk çeşitlerini de kattı. Ayda minimum 5 bin adet sandalye ve 200 adet koltuk takımı imalatı yapıyoruz. Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz iskelet tamamen fırınlanmış gürgen ağacıdır ve oldukça sağlıklıdır. 5 yıl garanti imkanı sağladığımız ürünlerimiz, çok daha uzun süre dayanıklılığa sahiptir” şeklinde konuştu.

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

Kişiye özel tasarım ürünleri de ürettiklerini belirten Metin Kahya, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “Tüm ürünlerimiz kendi imalatımız olduğu için, gerektiğinde kişiye özel ürünler de imal ediyoruz. Bayilerimizin ve müşterilerin taleplerine göre çizgimizi belirliyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne bizimle birlikte olan profesyonel çalışanlarımızla ürünlerimizi hayata geçiriyoruz. Sandalye denilince akla gelen ilk firmayız. Koltuk ürünlerimizde de markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” diye belirtti.

BORSAN'DAN ZİYARET ETTİ

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez ve Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Kahya Sandalye ve Koltuk firmasının, 4. Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda açmış olduğu standı ziyaret etti. Ürün bilgileri ve üretim hakkında bilgiler alan Adnan Ölmez ve Ahmet Şenocak, Kahya Sandalye ve Koltuk işletme ortaklarından Metin Kahya'yı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

SIRADAKİ HABER
}